Co to za firma Filarum, czyli 1000 zł bez dodatkowych kosztów!

filarum

Filarum jest polską firmą pożyczkową, działającą od 2013 roku. Filarum cieszyła się ogromnym sukcesem od samego początku, ponieważ zdecydowała się na reklamowanie się w telewizji na najbardziej znanych polskich kanałach. Dzięki temu sposobowi reklamy firma w ciągu paru miesięcy zyskała popularność i zaufanie wśród wielu pożyczkobiorców i, co więcej, otrzymała Laur Klienta 2014 po kilku miesiącach istnienia. Nowostką Filarum jest czynne codziennie call center pracujące od 7 do 23, co stało się przyczyną aktywnego rozwoju firmy. Hasło reklamowe Filarum brzmi Pieniądze dla Ciebie w każdej potrzebie, to znaczy, Filarum pożyczki są udzielane na dowolny cel.

Jakie kwoty są dostępne dla pożyczki i na jak długi okres?

filarum pozyczki

Pożyczka Filarum udziela jedną z najbardziej wygodnych darmowych pożyczek na rynku! Wysokość odsetek i prowizji  została obniżona do 0%, jednak warunkiem skorzystania z usługi jest terminowa spłata kredytu. Pierwszą pożyczkę klienci otrzymują za darmo, jej wysokość wynosi od 100 zł do maksymalnie 1000 zł. Kolejne pożyczki już będą obciążone dodatkowymi kosztami, zmienia się również kwota pożyczki, którą maksymalnie można zasięgnąć. W Filarum druga pożyczka wynosi 1800 zł, ubiegając się o pożyczkę po raz trzeci, można złożyć wniosek maksymalnie o 2300 zł, a czwarta pożyczka wynosi 2600 zł. Piąta i każda kolejna pożyczka wynosi kwotę maksymalną 5000 zł. Odsetki przy każdej następnej pożyczce, wynoszą średnio 20% po 30 dniach. Na spłatę zadłużenia klienci mają do 30 dni, ten warunek jest taki sam dla wszystkich klientów Filarum. Przedłużenie spłaty pożyczki jest przewidziane dla osób, które nie mogą spłacić całej kwoty. Filarum pożyczki na raty mogą również być udzielone, ale musisz poinformować, że zależy ci na spłacie zaległości w formie ratalnej.

Stali klienci są udostępniane dodatkowej gotówki. W tym celu trzeba wysłać SMS-a lub zadzwonić do Biura Obsługi Klienta na stronie Filarum pożyczki. Kontakt firmy znajdziesz w prawym górnym rogu.

Jakie dokumenty są wymagane?

Pożyczka dla każdego udzielana przez Filarum jest naprawdę szybkim i niezawodnym sposobem na otrzymanie pomocy finansowej w trudnej chwili. Filarum nie wymagają mnóstwa dokumentów. Jeśli masz połączenie internetowe, potrzebny jest oprìcz tego dowód osobisty, PESEL, e-mail i numer telefonu.

Te dane będziesz poproszony wypełnić na stronie internetowej Filarum podczas rejestracji. Dane są chronione przez tę firmę pozabankową i nie mogą być przekazane osobom trzecim. Pożyczkobiorca ma prawo dostępu i poprawiania treści swoich danych w jakimkolwiek momencie.

Jak uzyskać pożyczkę od Filarum?

filarum raty

Pożyczka udzielana na filarum.pl bez zbędnych formalności, dla szybkiego wnioskowania musisz posiadać adres e-mail, naładowaną komórkę, komputer, podłączenie do Internetu oraz konto bankowe. Otrzymanie pierwszej pożyczki jest całkiem zwykła procedura, która zajmie parę minut.

Kiedy wnioskujesz o pożyczki Filarum, musisz najpierw zdecydować się o kwocie, jaką chcesz pożyczyć (od 100 do 1000 zł w przypadku pierwszej pożyczki), a także zastanowić się, czy jesteś w stanie dokonać spłaty w terminie (do 30 dni).

Filarum pożyczki mają być spłacone w umówionym terminie na konto bankowe, które otrzymasz przez e-mail. Jeśli takiego maila nie dostaniesz od Filarum, kontakt firmy możesz znaleźć na stronie serwisu. Najłatwiejszy sposób to po prostu napisać do Biura Obsługi klientów albo zadzwonić do call center.

Dodatkowe odsetki są naliczane osobie, która korzysta z usługi refinansowania pożyczki. W przypadku, gdy pożyczka nie zostanie spłacona w terminie, managerowie firmy skontaktują się z Tobą, aby uiścić pożyczki udzielonej przez Filarum. Windykacja jest możliwa, gdy pożyczkobiorca uporczywie się uchyla od wpłacenia całej kwoty. Aby zapobiec przedłużeniu, skorzystaj z możliwości udostępnianej w Filarum – raty, dzielenie całej kwoty na kilka części.

Zarejestruj się na stronie Filarum

Jeśli korzystasz po raz drugi lub trzeci z Filarum zaloguj się, a jeśli po raz pierwszy, musisz zarejestrować się na stronie firmy. W tym celu musisz wypełnić formularz rejestracyjny, który pojawia się po wypełnieniu wniosku o kwotę i termin kredytowania. Wypełniając ten formularz, musisz podać swoje dane osobowe, a mianowicie:

  • imię i nazwisko,
  • PESEL,
  • numer dowodu osobistego,
  • numer telefonu,
  • e-mail,
  • adres zamieszkania,
  • informacje o dochodach i inne.

Jeśli chcesz korzystać niejednokrotnie z serwisu Filarum, logowanie jest niezbędne, więc musisz zapamiętać swoje hasło.

W jaki sposób spłaca się pożyczkę w Filarum?

Dzisiaj istnieje dużo form płatności, ale jeśli chodzi o Filarum, akceptują oni następujące:

  • płatności kartą kredytową
  • płatność kartą debetową
  • płatność przelewem bankowym.

Są to najczęściej wybierane formy płatności dostępne dla większości pożyczkobiorców.

Zalety korzystania z usług Filarum

filarum

Z Filarum przedłużenie nie kojarzy się w klientów ze stresem. Ta firma jest jednym z liderów na rynku kredytowym Polski i cieszy się lojalnością pożyczkobiorców. Można łatwo podzielić pożyczkę Filarum na raty, trzeba tylko skontaktować się z przedstawicielami firmy. Także w Filarum pierwsza pożyczka za darmo, podobnie jak i w innych firmach pożyczkowych. Największą zaletą Filarum jest chyba krótki czas podjęcia decyzji o udzielenie pożyczki. Będziesz musiał poczekać prawie kilka chwil na rozpatrzenie wniosku.

Filarum, opinie o firmie

Kasia

Korzystam z Filarum po raz pierwszy, ale chyba skorzystam ponownie, bo jest to rzetelna i konkretna firma. Dostałam pieniądze na konto w 20 minut,  jestem bardzo zadowolona.

Krzysztof

Znam od dawna o Filarum. Udzielili mi szybkiej pożyczki, skoro potrzebowałem pieniędzy na już. Nie żałuję tej decyzji, ponieważ warunki są jasne i wygodne.

Jarosław

Myślałem, że otrzymanie pożyczki w 15 minut to jakaś bajka dla dzieci, ale okazało się, że to prawda. Od teraz będę brać pożyczki tylko w Filarum!

Jadwiga

Pieniądze okazały się na koncie prawie błyskawicznie. Oprócz tego, wszystko załatwiłam online! Bardzo wygodnie. Dziękuję

Co to za firma Filarum, czyli 1000 zł bez dodatkowych kosztów!
4.7 (94.29%) 7 głos[ów]

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
three × two =