Pożyczka LendOn na 45 dni bez opłat. Opinie

lendon

LendOn należy do Creamfinance sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, która również jest właścicielem Efino i EXtraPortfel. LendOn jest jednym z czołowych firm pożyczkowych, która działa na rynku polskim dopiero od 2013 roku.

LendOn to przede wszystkim szybka decyzja, lojalność do klienta i minimum formalności. LendOn również słynie wygodą, jasnymi i przejrzystymi warunkami oraz błyskawicznymi przelewami, dokonywanymi w ciągu paru minut.

Mimo tego, że LendOn jest młodą firmą, zdążyła ona zdobyć zaufanie wielu stałych klientów w całej Europie. Co miesiąca LendOn  zajmuje topowe miejsca w rankingu polskich pożyczek. Biorąc pod uwagę najnowsze innowacje w zakresie kredytowania, LendOn zdobył popularność wśród wielu pożyczkobiorców.

Jakie kwoty są udostępniane dla chwilówki online i na jak długi okres?

lendon

LendOn oferuje pożyczki dla osób w wieku od 21 do 70 lat. Na lendon.pl można złożyć wniosek o standardową pożyczkę do 6000 zł. Pierwsza pożyczka w LendOn wynosi od 100 do 3000 zł). Niestety, najwyższa kwota jest oferowana przez Lendon tylko dla stałych klientów. Wnioskując po raz drugi, można otrzymać 2600 złotych. Klienci, którzy decydują się na zaciągnięcie pieniędzy po raz trzeci, otrzymują już 3500 zł, po raz czwarty – 4000 zł, a po raz piąty – maksymalną kwotę – 5 tysięcy złotych. Standardowy termin kredytowania wynosi od 5 do 45 dni.

Pożyczka LendOn może być udzielona nawet bez sprawdzania historii kredytowej w BIK i innych bazach. Ta firma jest naprawdę bardzo lojalna do klientów, ponieważ odrzuca wnioski bardzo rzadko.

Jakie dokumenty są wymagane?

LendOn używa wszystkich nowoczesnych technologii. Pożyczka na telefon udzielana jest bez zbędnych formalności. Trzeba tylko posiadać dowód osobisty i PESEL. Nie potrzebne jest zaświadczenie o zarobkach, jedynie wymagane jest wpisanie źródła dochodu pod napisem Informacje o zatrudnieniu. Kiedy przejdziesz na lendon.pl zaloguj się, a jeśli nie masz konta, wtedy musisz dokonać rejestracji. W tym celu, można  użyć komputera, zarówno jak i komórki z połączeniem internetowym.

Warunki wzięcia pożyczki od LendOn

Aby wnioskować o  Lendon pożyczki musisz spełniać parę prostych warunków. Przede wszystkim musisz mieć polskie obywatelstwo i być zameldowanym w Polsce. Przede wszystkim, trzeba wejść na stronę Lendon.pl i wybrać interesującą Ciebie kwotę pożyczki oraz ustalić okres, podczas którego będziesz w stanie ją spłacić. Po wypełnieniu tych danych użytkownik jest odsyłany na  stronę rejestracji. Ważny krok to weryfikacja przez wykonanie symbolicznego przelewu weryfikacyjnego na konto LendOn (w wysokości 0.01 złotego) lub przez usługę Instantor. W ten sposób firma sprawdza osobę pożyczkobiorcy i potwierdza dane bankowe, aby później przelać pieniądze.

Po dokonaniu weryfikacji także otrzymujesz umowę pożyczki Lendon, którą należy uważnie przeczytać, zawiera ona informacji na temat wysokości kosztów spłacanych w przypadku przedłużenia. Pamiętaj, że historia kredytowa każdego pożyczkobiorcy jest sprawdzana w takich bazach, jak BIK, ERIF, KRD, Infomonitor, Związek Banków Polskich.

Po rozpatrzeniu wniosku w ciągu 15 minut dostaniesz pożyczkę na swoje konto bankowe. Przelew jest przeprowadzany drogą elektroniczną, dlatego proces jest tak szybki. Jedynym warunkiem jest posiadanie konta w jednym z banków, w którym LendOn też ma konto. W przeciwnym przypadku otrzymanie od Lendon pożyczki zajmie do jednego roboczego dnia. W przypadku, jeśli pożyczka nie zostanie spłacona w terminie, określonym przez Lendon, windykacja może być stosowana w celu uiszczenia kosztu pożyczki.

W przypadku dodatkowych pytań można zadzwonić do Biura Obsługi Klienta Lendon, kontakt znajdziesz w prawym górnym rogu na stronie firmy.

Rejestracja na stronie internetowej LendOn

lendon logowanie

Konieczne jest wypełnienie krótkiego formularza rejestracyjnego, w którym podaje się swoje dane osobowe. Wymagane są takie dane:

  • PESEL,
  • numer i seria dowodu osobistego,
  • stały adres zamieszkania,
  • e-mail,
  • telefon kontaktowy.

W końcu powinieneś również uzupełnić informacje o aktualnym zatrudnieniu, aby firma mogła podjąć decyzję o udzieleniu pożyczki. Kiedy zostałeś zarejestrowany na Lendon, logowanie będzie tylko potrzebne, aby zasięgnąć drugą i kolejne pożyczki. Biuro obsługi klientów czynne 24/7, więc możesz zawsze wchodzić bez problemu na lendon.pl, kontakt zawiera adres siedziby, numer telefonu i e-mail, które również możesz użyć.

W jaki sposób mogę spłacić pożyczkę w LendOn?

lendon pozyczkiAby spłacić pożyczkę, wejdź na stronę internetową LendOn, zaloguj się i wybierz jedną z najwygodniejszych form płatności:

  • płatności kartą kredytową
  • płatność kartą debetową
  • płatność przelewem bankowym.

Są to chyba najbardziej popularne i dostępne formy płatności na rynku polskim.

Zalety korzystania z usług firmy LendOn

lendon

Żeby zrozumieć, jakie są zalety korzystania tego serwisu, zarejestruj się lub zaloguj się, LendOn oferuje intuicyjny interfejs i zrozumiałe warunki kredytowania. Cały proces jest łatwy i szybki, nie potrzebujesz dużo czasu, aby wypełnić formularz rejestracyjny, wnioski są rozpatrywane w ciągu 15 minut. Jeśli posiadasz konto w jednym z banków, który znajduje się na liście LendOn, nie masz złej historii w BIK lub innych bazach, podałeś źródło dochodów, możesz się spodziewać na maksymalnie szybkie otrzymanie pożyczki. Aby wziąć pożyczkę po raz drugi lub trzeci w Lendon, login (e-mail) i hasło są tylko potrzebne. Oprócz tego, firma oferuje niskie koszty brania pożyczek, częste promocje i zniżki na opłaty dla stałych klientów.

LendOn, opinie o firmie

Marek

Otrzymałem pożyczkę na koncie za półtora godziny bez żadnych problemów. Wiem, że mam wpisy w BIK, ale nie przeszkodziło to zasięgnąć pożyczki. Polecam!

Bożena

Lendon jest dobrą firmą bo szybko podejmują decyzje. Moja sytuacja była dość skomplikowana, więc wnioskowałam w LendOnie. Wszystko było w porządku.

Grażyna

Polecam LendOn, bo pracują nawet w niedzielę.  Zepsuł mi się samochód, więc musiałam gdzieś wypożyczyć, przelali mi pieniądze na konto w ciągu pół godziny.

Jurek

Tutaj wziąłem swoją pierwszą darmową pożyczkę, nie zdążyłem zapłacić, ale można było przedłużyć i odsetki mnie nie rozczarowały.

Pożyczka LendOn na 45 dni bez opłat. Opinie
4.7 (93.33%) 9 głos[ów]

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
16 − 2 =