Pożyczka bez zabezpieczeń

Pożyczki bez zabezpieczeń i zdolności kredytowej są oferowane częściej przez firmy prywatne, aniżeli przez banki. Z reguły, osobom, które mają zbyt niski dochód oraz niską ocenę BIK, odmawiają pożyczek. Szybką pożyczkę bez sprawdzania będziesz mógł zasięgnąć za pośrednictwem serwisu Binixo.pl, który pomoże Ci zrealizować zamierzone plany.

Zalety kredytu bez zabezpieczeń

Jeżeli potrzebna jest niewielka suma dla załatwienia drobnych nieprzewidzianych problemów, można otrzymać pożyczkę bez zabezpieczeń, bez poręczycieli, nawet bez ubezpieczenia. Jedna rzecz której potrzebujesz, jest dowód osobisty oraz konto w tym samym banku, co pożyczkodawca.

Po co brać pożyczkę bez zabezpieczeń?

Oceniając zdolność kredytową klienta, bank bierze pod uwagę następujące czynniki:

  • dochód
  • obciążenia
  • liczba osób na utrzymaniu
  • wykonywany zawód
  • rodzaj umowy.

Szczególnie ważne znaczenie ma ocena wydawana przez BIK. Natomiast, firmy kredytowe mają minimalne wymagania do klientów, w tym nie potrzebne jest zaświadczenie o zarobkach. Akceptowane różne źródła dochodu, między innymi, zasiłki, alimenty, praca na czarno, etc. Większość firm pozabankowych wydają pożyczki osobom powyżej 23, czasami 18 lub 19 i poniżej 65 roku życia.

Ile można pożyczyć nie mając zdolności?

Firmy prywatne łatwo udzielają pożyczek na codzienne lub natychmiastowe potrzeby. Dolna granica pożyczki wynosi 100, zaś górna nie wykracza za 5000 tys. zł. Zalecane jest dokładne przeanalizowanie treści umowy, ponieważ często się zdarza, że klienci są niezadowoleni z oprocentowania, do spłacenia którego oni są zobowiązani z powodu zawieszenia zawieranej umowy.

Określenie terminu kredytowania

Długość okresu kredytowania wynosi średnio od 15 do 30 dni maksymalnie. Pierwsza pożyczka zawsze jest darmowa, ale jej kwota zostanie podwyższona, jeśli pożyczkobiorca nie zdąży wypłacić określoną sumę do ukończenia terminu kredytowania. Zaległa pożyczka zostanie przedłużona o ten sam termin przy zgodzie pożyczkodawcy.

Czas przetwarzania zgłoszenia

Rejestracja i sprawdzenie informacji o kliencie trwa najwyższej 15 minut, po których pieniądze są przelewane na konto, więc nie wymaga się dużo formalności. Przelew dokonywany jest przez Internet automatycznie, co oszczędza czas naszym klientom i ratuje w krytycznych przypadkach.

Zapraszamy do skorzystania z binixo.pl?

Firmy pożyczkowe wcale nie potrzebują informacji o dochodach, zatrudnieniu i zaświadczenia o zarobkach, a nawet informacji o dochodach z pracy na czarno lub biznesu. Binixo.pl to serwis korzystając z którego, znajdiesz kredyt bez zabezpieczeń o najbardziej korzystnych warunkach.

Pożyczka bez zabezpieczeń
Oceń ten post

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
four × four =