Pożyczka na oświadczenie: co to znaczy?

kredyt na oświadczenie

Czasami zdarzają się sytuacje w życiu, których nie da się przewidzieć. W takich sytuacjach potrzebujemy zastrzyku gotówki na już, ale nie mamy czasu na zbędne formalności. Korzystając z usług firm pozabankowych, zwykle nie musimy dostarczać żadnych dokumentów, oprócz dowodu osobistego, jednak czasami może być potrzebne zaświadczenie o zarobkach. Po co jest potrzebny ten dokument i co cechuje kredyt na oświadczenie, czytaj poniżej.

Czym jest kredyt na oświadczenie?

kredyt na oświadczenie online

 

Kredyt gotówkowy na oświadczenie w zasadzie niczym nie różni się od szybkiej pożyczki, często nazywanej chwilówką, pożyczek ratalnych i innych produktów kredytowych za wyjątkiem tego, że udzielany jest on pod warunkiem podania zaświadczenia o zarobkach. Coraz częściej firmy pożyczkowe odchodzą do wniosku, że czasami dostarczenie zaświadczenia o dochodach jest konieczne. Możliwe jest jednak dostarczenie deklaracji klienta jedynie o wysokości zarobków, ale w tym przypadku pożyczkodawca nie otrzymuje potwierdzenia, że pożyczkobiorca ma stałe miejsce zatrudnienia. Natomiast, jeśli osoba ubiega się o kredyt na oświadczenie online, będzie ona musiała zadeklarować w oświadczeniu kwotę swoich dochodów oraz wskazać pracodawcę. Po weryfikacji wszystkich danych bank lub firma pozabankowa podejmuje decyzje o udzieleniu kredytu. W przypadku jeśli te dane są nieprawdziwe, instytucja finansowa odmawia udzielenia kredytu. Przy zaciąganiu kredytu na oświadczenie przez internet trzeba posiadać zdolność kredytową. Sprawdzany jest również BIK. Pozytywna ocena klienta jest podstawą do udzielenia pożyczki.

Skąd pojawiła się idea o kredycie na oświadczenie o dochodach?

Większość pożyczkodawców ograniczają czas przyznawania pożyczki do 15 minut. Ten efekt jest osiągany poprzez skracanie konieczności dostarczania zbędnych dokumentów, jednak czasami oprócz dowodu osobistego może być potrzebne zaświadczenie o dochodach. Mógłbyś zapytać, po co? Może się zdarzyć, że pożyczkobiorca korzysta z usług kilku firm pożyczkowych bez posiadania jednego, stałego miejsca zatrudnienia. W takim przypadku, świadczenie pożyczki na oświadczenie staje się możliwym rozwiązaniem na otrzymanie szybkiej gotówki.

Jak uzyskać kredyt na oświadczenie?

Aby zasięgnąć pożyczki online 24/7, trzeba złożyć wniosek o pożyczkę. W przypadku kredytu na oświadczenie 2018, procedura udzielania tej pożyczki wygląda następująco:

  1. wypełnienie formularza na stronie internetowej firmy pozabankowej
  2. podanie danych osobowych
  3. weryfikacja osoby oraz danych bankowych
  4. podanie oświadczenia o dochodach.

W zasadzie, oświadczenie o uzyskiwanych dochodach jest potrzebne w celu otrzymania informacji o pracodawcy, z którym bank lub firma pozabankowa może się skontaktować i otrzymać potwierdzenie zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. Wypełniając formularz rejestracyjny, niektórzy pożyczkobiorcy podają wyższe dochody, niż w rzeczywistości otrzymują. Aby uniemożliwić takiego rodzaju oszustwa ze strony klientów, firmy pożyczkowe proszą o oświadczenia o zarobkach. Jeśli pracodawca stwierdzi, że dane o zarobkach nie są prawdziwe, pożyczkodawcy odmawiają udzielenia pożyczki.

Czy warto wziąć kredyt na oświadczenie?

Jeśli wątpisz o tym, czy warto brać kredyt na oświadczenie bez badania zdolności kredytowej, możesz być pewny, że jest to awantura dla osób posiadających stałe źródło dochodu. Pożyczka bez zbędnych formalności ma na celu oszczędzenie czasu klientów w procesie przyznawania pożyczki. Kiedy składa się wniosek o pożyczkę, pozytywna decyzja może być podjęta przez instytucje finansowe tylko pod warunkiem, że klient ma możliwość do spłaty pożyczki.

Gdzie mogę uzyskać pożyczkę na oświadczenie online?

Na rynku kredytowym Polski pojawia się coraz więcej firm pożyczkowych, które oferują pożyczki od 20 lat, bez sprawdzania BIK, o niskim oprocentowaniu. Przy tak ogromnej rozmaitości ofert, ciezko bywa wybrać pożyczkodawcę.

pożyczka na oświadczenie online

Binixo.pl jest serwisem posredniczym, ktory zajmuje sie wyszukiwaniem i porównaniem wygodnych ofert firm pozabankowych. Współpracujemy wyłącznie z wiarygodnymi firmami, które oferują pożyczki na oświadczenie bez BIK i inne usługi kredytowe na korzystnych i jasnych warunkach.

Pracujemy 24/7, oferujemy darmowe pożyczki, kredyty dla wolnych zawodów na oświadczenie dla nowych klientów od 1 do 60 dni i mnóstwo innych produktów finansowych. Wysokość kwoty zobowiązania może wahać się od 100 do 6000 złotych w zależności od zdolności kredytowej klienta i jego historii kredytowej.

Wnioski i zalecenia

Jeśli okazałeś się w trudnej sytuacji finansowej i potrzebujesz kredytu gotówkowego na oświadczenie, zapraszamy do skorzystania z serwisu pośredniczącego Binixo.pl, gdzie znajdziesz pasującą do Twoich potrzeb ofertę o wygodnych warunkach kredytowania. Jeśli jesteś pewny swojej zdolności finansowej, zapraszamy do podania wniosku o pożyczkę. Powinieneś tylko dostarczyć zaświadczenie o zarobkach, aby mogliśmy potwierdzić w przypadku pozytywnego rozpatrzenia wniosku o pożyczki na oświadczenie.

Pożyczka na oświadczenie: co to znaczy?
5 (100%) 1 głos[ów]

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.