Via SMS, informacje, opinie o firmie

via sms

Via SMS to powszechnie znana łotewska firma pożyczkowa, która osiągnęła sukces wielu krajach Europy. Via SMS należy do łotewskiej Via SMS Group, która była założona w 2009 roku. W Polsce Via SMS funkcjonuje od 2011 roku. Ta firma otrzymała liczne nagrody, między innymi, “Przyjazną pożyczkę” w plebiscycie Symbol 2012. Sukces ta firma pozabankowa zyskała dzięki swojej ofercie. Wysoka jakość usług i nowoczesne technologie przyciągają firmie dużo stałych klientów, ponieważ uzyskuje się szybkiej pożyczki na bardzo wygodnych warunkach.

Jakie pożyczki są udostępniane na Via SMS.pl i na jak długi okres?

ViaSMS.pl sp. z o.o. cieszy się ogromnym zaufaniem pożyczkobiorców, ponieważ oferuje wygodne warunki kredytowania.  Pierwsza darmowa pożyczka wynosi maksymalnie 1500 zł na 30 dni bez żadnego oprocentowania.

via sms
Maksymalna kwota drugiej i kolejnych pożyczek wynosi maksymalnie 4000 zł. Debiutujący pożyczkobiorcy ubiegający się o pożyczkę  po raz pierwszy w tej firmie są zwolnieni ze wszelkich dodatkowych opłat, oddają tyle, ile pożyczają, ale zgodnie z umową, dodatkowe opłaty są naliczane w przypadku przedłużenia terminu kredytowego. Więc, odpowiedzialni klienci naprawdę korzystają na współpracy z firmą pożyczkową. Pożyczać  można pieniądze na dowolny cel.

Gdy pożycza się większą kwotę przy kolejnych pożyczkach w Via SMS, rozłożenie na raty jest jedną z wygodnych opcji dla tego, aby uniknąć opóźnienia spłaty. Druga pożyczka Via SMS może maksymalnie sięgać 2000 zł, trzecia – 2500 zł, okres zostaje ten sam, czyli 30 dni. Należy pamiętać, że za każdy dzień przedłużenia są naliczane odsetki. Wysokość czwartej pożyczki może wynosić 3000 zł, a piąta Via SMS pożyczka wynosi maksymalna kwotę 4000 zł. W przypadku, jeśli nie zostaną przelane na konto bankowe Via SMS, windykacja zostanie przeprowadzona.

Jakie dokumenty są wymagane?

Przed zaciągnięciem pożyczki od Via SMS należy zapoznać się z warunkami kredytowania oraz dokumentami, jakie są potrzebna do wnioskowania na stronie serwisu. Szybka gotówka natychmiast jest udzielana w Via SMS tylko na dowód osobisty, którego serię i numer trzeba podać w formularzu rejestracyjnym na stronie internetowej Via SMS. Jeśli chodzi o takie dokumenty, jak zaświadczenie o zarobkach lub dochodach, nie są one wymagane.

Jak uzyskać pożyczkę od Via SMS?

Pierwszym warunkiem ubiegania się o chwilówkę w tej firmie pożyczkowej jest spełnienie kryterium dotyczącego wieku, powinieneś być w wieku od 20 do 72 lat. Oprócz tego, trzeba posiadać polskie obywatelstwo. Także trzeba mieć stałe źródło dochodów, dzięki czemu firma pozabankowa jest pewna tego, że jesteśmy w stanie spłacić pożyczkę.

Proces zaczyna się od składania wniosku. Na stronie internetowej Via SMS wybierz najpierw kwotę pożyczki oraz termin spłaty, a potem kliknij odpowiedni przycisk. Będziesz przeniesiony na stronę rejestracji, gdzie trzeba założyć konto i uzupełnić formularz rejestracyjny.

Zarejestruj się na stronie Via SMS.pl

via sms logowaniePrzy aplikowaniu potrzebne są następujące dane:

  • telefon komórkowy,
  • dowód osobisty,
  • numer PESEL,
  • numer konta bankowego.

Ważne jest mieć jakościowy dostęp do Internetu. Po uzupełnieniu wszystkich rubryk formularza rejestracyjnego trzeba również zaakceptować regulamin i dokonać weryfikacji przez potwierdzenie drogą SMS-ową. W tym celu przelewa się symboliczna kwotę o 1 grosz.

Ta praktyka stosuje się w celu weryfikacji osoby i jej konta bankowego, na które będą przelane koszty pożyczki. Jeśli ubiega się o pożyczkę w Via SMS po raz pierwszy, jest to konieczny warunek. Po składaniu wniosku musisz czekać na jego rozpatrzenie, bo trwa od 15 minut do 1 roboczego dnia. Jeśli pieniądze nie zostaną przelane na Twoje konto w ciągu dnia, możesz skontaktować się z Via SMS, kontakt znajdziesz w prawym górnym rogu na stronie firmy.

Jak mogę spłacić pożyczkę?

W Via SMS pożyczka może być spłacona poprzez przelew całkowitej kwoty pożyczki lub ratalnie za pośrednictwem paru form płatności, a mianowicie:

  • płatność kartą kredytową,
  • płatność kartą debetową,
  • płatność przelewem na konto bankowe Via SMS.

via sms pl
Jeśli potrzebujesz więcej czasu do spłaty pożyczki, możesz poprosić o przedłużenie terminu. Pamiętaj jednak, że będą Państwo obciążeni dodatkowymi kosztami.

Dlaczego warto wybrać Via SMS?

Oczywistą zaletą jest to, że nie musisz stać w banku w długich kolejkach, ponieważ aby złożyć wniosek o pożyczkę wystarczy wejść na stronę firmy pożyczkowej. Zadbanie o bezpieczność jest kolejnym priorytetem Via SMS, więc nie warto martwić się, że pieniądze mogą trafić na konto innej osoby. Firma zapewnia szybki i łatwy proces przyznawania pożyczek, niskie koszty kolejnych pożyczek oraz dużą ilość kont bankowych.

Firma pożyczkowa Via SMS, opinie o serwisie

Maciej

Korzystam z Via SMS już po raz trzeci, warunki są jasne, więc nie żałuję tej decyzji. Polecam!

Anna

Zaciąganie kredytów przez Internet było dla mnie zawsze czymś nie do zrozumienia, ale w Via SMS pomogli mi zmienić swoje zdanie. Bardzo rzetelna firma!

Zosia

Pracują nawet w niedzielę, to dla mnie było bardzo ważne. Mają wygodne warunki, które pasują chyba wszystkim.

Marek

Cia SMS to wspaniała możliwość otrzymać gotówkę w trudnej sytuacji, kiedy masz złą historię, na przykład. Polecam!

Via SMS, informacje, opinie o firmie
4.5 (90%) 8 głos[ów]

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
twelve − 8 =