Vivus, najwyższe kwoty i najniższe odsetki

vivus

Vivus to chyba największa działająca w Polsce firma udzielająca pożyczek. Vivus była założona w 2008 roku na Łotwie, dzisiaj ona działa w wielu krajach Europy posiadając bazę 1 milion klientów. Vivus finance sp. z o.o. należy do spółki 4 Finance Group. Vivus finance aktywnie pracuje nad swoim rozwojem w mediach i relacjami z klientami wydając na reklamę ponad 26 milionów złotych.

Vivus była właśnie pierwszą firmą, która uruchomiła udzielenie pożyczek przez Internet w Polsce. Od początku Vivus otrzymywała liczne nagrody w zakresie obsługi klienta, między innymi, Gwiazda Jakości Obsługi, Złoty Laur Klienta.

Jakie kwoty są dostępne dla pożyczki w Vivusie i na jak długi okres?

vivus ratyWysokość pierwszej Vivus pożyczki jest jedna z najwyższych na rynku, wynosi ona 3000 zł. Podobnie jak i w innych firmach pierwsza pożyczka jest darmowa. Maksymalna kwota Vivus pożyczki może sięgać 7500 zł. Minimalnie pożyczkobiorcom pożycza się 100 zł. Vivus udziela pożyczek dla jakichkolwiek powodów. Klientom się udostępnia 3000 złotych przy pierwszym zastrzyku bez dodatkowych opłat. Jedynym warunkiem do spełnienia jest spłacenie całkowitej kwoty w ustalonym w umowie kredytowej terminie. Czas, w ciągu jakiego można korzystać z pożyczonych pieniędzy, wynosi 30 dni, ale może być ten termin przedłużony o 7, 14 albo 30 dni. W przypadku przedłużenia klienci nawet jeśli zaciągają darmową pożyczkę muszą spłacać dodatkowe koszty. W tablicy poniżej są wypisane koszty dla poszczególnych kwot.

Koszty przedłużenia pożyczki

  500 zł 1000 zł 1600 zł 2000 zł 3000 zł 4000 zł
7 dni 49 zł 98 zł 156.8 zł 196 zł 294 zł 392 zł
14 dni 63 zł 126 zł 201.6 zł 252 zł 378 zł 504 zł
30 dni 95 zł 190 zł 304 zł 380 zł 570 zł 760 zł

 

Jeśli masz pytania o tym, jak działa oferta Vivus, infolinia jest czynna 24/7, więc klientom udostępnia się całodobowej obsługi na Vivus. Zaloguj się i znajdziesz wszystkich niezbędnych informacji o różnych pożyczkach i warunkach kredytowania.

Usługa “pożyczka Vivus na raty” jest oferowana klientom, którzy wolą podzielić całą kwotę na kilka mniejszych części. Usługa “Vivus raty” może być udzielona nawet po otrzymaniu pieniędzy na konto, które można będzie spłacić przez parę przelewów. Jedna rzecz, którą musisz zrobić, to poinformować, że zależy ci na spłacie pożyczki w formie ratalnej. W tym celu trzeba skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta na stronie Vivus. Kontakt znajdziesz w prawym górnym rogu.

Jakie dokumenty są wymagane przez Vivus?

Vivus pożyczka jest udzielana bez nadmiaru formalności. Czasami potrzebuje się pieniędzy na już, wtedy wszystkie formularzy ze stemplami, podpisami i pieczęciami tylko utrudniają proces starania się o pożyczkę. Kiedy wszedłeś na Vivus.pl, logowanie jest pierwszym krokiem. Zatem możesz zapoznać się z warunkami udzielania pożyczek, linki znajdują się w dole strony Vivus. Login, hasło, numer i seria dowodu osobistego oraz PESEL są potrzebne podczas wnioskowania. Nawet zaświadczenie o zarobkach i zatrudnieniu oraz informacje dotyczące dochodów nie są wymagane.

Pomimo tych łatwych warunków, istnieją niektóre ograniczenia. Aby zostać klientem firmy Vivus, musisz spełniać pewne warunki. Z oferty mogą skorzystać pożyczkobiorcy w wieku od 20 do maksymalnie 75 lat. Potrzebny jest także telefon komórkowy oraz aktualne konto w jednym z banków, w którym ma konto bankowe Vivus. Telefon lub komputer można używać w celu wnioskowania. W Vivus godziny pracy wynoszą całą dobę, to znaczy, klienci mają prawo prosić o pomoc informacyjno-doradczą.

Szybka pożyczka udzielana jest w Vivus w ciągu od 15 minut do jednej doby, co robi pożyczki przez Internet łatwym sposobem na załatwienie trudności finansowych.

Jak złożyć wniosek o pożyczkę w Vivus?

vivus pozyczki

Aby zasięgnąć usługi “pożyczka Vivus”, logowanie lub rejestracja na stronie najpierw muszą być dokonane. Zaleca się, aby upewnić się, że ma się dobrą zdolność finansową do spłaty pożyczki, historię kredytową, brak aktywnej lub niespłaconej w przeszłości chwilówki w tej firmie.

Proces wnioskowania w Vivus jest naprawdę prosty i szybki. Najpierw wejdź na stronę Vivus.pl, za pomocą suwaków zaznacz, jakiej kwoty potrzebujesz do wypożyczenia oraz na jak długi okres, następnie należy wypełnić formularz rejestracyjny.

Po wysłaniu formularza trzeba będzie poczekać na podjęcie decyzji o przyznaniu pożyczki, wiadomość zostanie wysłana SMS-em i na adres e-mail. W ciągu tych paru minut firma podejmuje decyzji o przyznaniu pożyczki Vivus. Cała procedura będzie niemożliwa w przypadku, jeśli z jakiegoś powodu nie masz dostępu do internetu. Potrzebny on jest do wypełnienia formularza rejestracyjnego online na stronie firmy pożyczkowej.

Zarejestruj się na stronie internetowej Vivus

Jeśli już masz konto na Vivus, zaloguj się, a jeśli nie, to musisz dokonać rejestracji. Pożyczka Vivus jest udzielana klientom, którzy mają konto na stronie firmy. Rejestrując się, podaj następujące dane osobowe:

 • imię i nazwisko
 • adres e-mail
 • hasło
 • seria i numer dowodu osobistego

W profilu znajdują się wszystkie informacje dotyczące pożyczek, w tym, Twojej pożyczki. Po wypełnieniu formularza na stronie serwisu należy również dokonać weryfikacji przez przelew symbolicznej kwoty w wysokości 1 grosza na konto bankowe firmy. Ten przelew jest dokonywany w celu potwierdzenia Twoich  danych osobowych oraz numeru konta bankowego. Vivus również korzysta szybkie przelewy Blue Media. Za pomocą weryfikacji firma pożyczkowa także sprawdza konto bankowe pożyczkobiorcy oraz jego historię w rejestrach dłużników, na przykład, BIK, ERIF, BIG i innych.

Ważne jest, w jakim banku posiadasz konto, jeśli on znajduje się w liście banków, w jakich Vivus też ma konto, otrzymasz pieniądze w ciągu kwadransa.

W jaki sposób możesz spłacić pożyczkę w Vivus?

Vivus używa następujących form płatności:

 • płatność kartą kredytową
 • płatność kartą debetową
 • płatność przelewem bankowym.

Są to najczęściej wybierane formy płatności dostępne dla większości pożyczkobiorców.

Zalety korzystania Vivus

vivus opinie

Korzystając z usług Vivus przez wiele lat, pożyczkobiorcy podają w większości wypadków pozytywne opinie. Wśród zalet Vivus są:

 • wysoka kwota darmowej pożyczki,
 • szybki proces rejestracji,
 • długa praca Biura Obsługi Klienta
 • wysoka przyznawalność pożyczek,
 • częste promocje,
 • łatwe przedłużenie terminu kredytowego,
 • niskie oprocentowanie i inne.

Warto powiedzieć, że schemat pracy większości firm pozabankowych jest taki sam, jednak ważne są właśnie relacje z klientami. Aby zasłużyć zaufanie klientów, firma ma oferować jasne warunki, czemu Vivus poświęca dużo uwagi.

Vivus, opinie o firmie

Marek

Mam dobre doświadczenie z Vivus, obsługa klienta pracuje całą dobę.  Pieniądze pojawiły się na koncie s godzinę.

Monika

Będę w przyszłości korzystać na pewno z usług Vivus, bardzo szybkie rozpatrywanie wniosku. Polecam!

Stanisław

Od lat korzystam i jeszcze mnie nigdy nie zawiedli. Jestem bardzo zadowolony.

Maria

Vivus udziela pożyczek od wielu lat i raczej zawsze miałam zaufanie do tej firmy, a teraz nawet doświadczyłam na praktyce, jak sprawnie pracują!

Vivus, najwyższe kwoty i najniższe odsetki
5 (100%) 4 głos[ów]

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
six + 14 =