Potrzebuję 100
+
100 5000
Termin 5 dni
+
5 50

Kalkulator kredytowy

Przed ubieganiem się o chwilówkę ważne jest posiadanie wiedzy o całkowitej kwocie pożyczki. Klienci, którzy potrzebują wyliczyć koszt pożyczki lub kredytu konsumpcyjnego albo konsolidacyjnego, mogą skorzystać z money kalkulatora kredytowego. Całkowita kwota pożyczki wynosi sumę, która składa się z części zadłużenia oraz odsetków.

Ona zależy od wielu czynników – prowizji, oprocentowania, formuły obliczania rat. Jeśli zdecydowałeś się z kwotą oraz terminem kredytowym, znasz odsetki wymagane w ofercie, możesz wyliczyć, ile pieniędzy należy spłacić. Na Binixo.pl, internetowym serwisie porównawczym, znajdziesz wiele korzystnych ofert oraz wyliczysz kwotę do spłacenia.

Jak uzyskać pożyczkę?

1

Ustaw kwotę i datę wygaśnięcia

3

Podpisanie umowy

2

Wypełnij formularz

4

Uzyskaj zgodę i zdobądź pieniądze

Dlaczego my?

Elastyczny okres amortyzacji
W przypadku nieprzewidzianych okoliczności z przyczyn niezależnych od pożyczkobiorcy, Binixo Lending oferuje każdorazowo przedłużenie sprawy o zwrot.
Jesteśmy szybcy
Pieniądze zostaną wysłane natychmiast po zatwierdzeniu. Doceniamy Twój czas, więc wszystkie transakcje są dokonywane w 100% online, dzięki czemu możesz wysłać prośbę i otrzymać pieniądze bez wychodzenia z domu.
Przejrzyste koszty
Przy całkowitym koszcie pokazanym na froncie użyj kalkulatora, aby policzyć stawki zastosowane przed podjęciem decyzji.

Opinie o nas

Lista miast

kalkulator kredytowy

Zalety kalkulatora kredytowego konsolidacyjnego

Kalkulator kredytowy jest przeznaczony do wyliczenia kosztów pożyczki, która jest oferowana w wybranej ofercie firmy kredytowej. Często osoby, które już zdecydowały się z jedną z ofert firmy pożyczkowej życzą sobie sprawdzić, ile wynosi kwota kredytu konsolidacyjnego, kalkulator może stać się pomocą w takiej sytuacji.

kalkulator kredytowy online

Dlaczego warto starać się o pożyczkę na Binixo?

Czasami musisz sprawdzić, czy jesteś w stanie zasięgać pożyczki wcale, ponieważ jesteś jedyną osobą, która posiada wiedzę o swojej zdolności kredytowej. W tym celu może Ci pomóc kalkulator kredytowy online. Powodów z korzystania kalkulatora kredytowego money jest wiele i najważniejsze polegają na tym, że pozwala on na planowanie dokonania własnych przedsięwzięć finansowych i uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, zadłużenia oraz niespodziewanych dziur w budżecie.

kalkulator kredytowy money

Maksymalny koszt pożyczki

Używając kalkulator kredytowy konsolidacyjny, możesz sprawdzić koszt kredytu i obliczyć wysokość raty, ale należy pamiętać, że możesz wypożyczyć od 100 do maksymalnie 5000 złotych. Do tej kwoty też dodawane są odsetki, jeśli pożyczasz po raz drugi a kolejne. W przypadku pierwszej pożyczki, jest ona zawsze darmowa

binixo online

Termin kredytowania

Pożyczki są udzielane na termin maksymalnie 50 dni. Ci pożyczkobiorcy, którzy nie są w stanie dokonać spłaty na czas, będą musieli przedłużyc ten terminu kredytowania, jednak temu towarzyszy naliczenie dodatkowych opłat, wysokość których jest wyznaczana w umowie kredytowej. Aby wyliczyć koszty, które będziesz poproszony zapłacić po wygaśnięciu umowy, możesz użyć kalkulatora kredytu konsolidacyjnego, który znajdziesz na tej stronie.

binixo pl

Czas trwania procedury

Pożyczka jest udzielana w ciągu 5-10 minut, ale jeśli pożyczkodawca sprawdza dodatkowe informacje, to zajmuje maksymalnie do jednego dnia roboczego. Podczas rejestracji należy podać takie dane, jak imię i nazwisko, seria i numer dowodu osobistego, PESELu, adres zamieszkania, e-mail, numer telefonu i konta bankowego. Nie wymagane są żadne zaświadczenia o zarobkach i zatrudnieniu. Po rejestracji jest jeszcze dokonywana weryfikacja poprzez przelew symbolicznej kwoty 1 grosz lub 1 złoty na konto firmy pożyczkowej. Jeśli chciałbyś poprzednio wyliczyć koszt pożyczki, możesz użyć kalkulatora kredytowego. Oto kroki potrzebne do wykonania, kiedy używasz kalkulator kredytowy:

  • wybierz kwotę pożyczki oraz czas jej spłaty
  • wpisz oprocentowanie, prowizję oraz inne opłaty związane z pożyczką. Jeśli jednak nie posiadasz tych informacji, wybierz spośród istniejących ofert pożyczkowych.
  • oblicz ratę i koszt pożyczki.
money kalkulator kredytowy

Gdzie zaciągniesz wygodniej pożyczki?

Na Binixo znajdziesz mnóstwo ofert, które zbieramy na tym serwisie w celu szybkiego porównywania najwygodniejszych warunków kredytowania. Dodatkowo bezpłatnie oferowana jest usługa dla wyliczenia kosztu pożyczek i kredytu konsolidacyjnego – kalkulator kredytowy.