Potrzebuję 100
+
100 5000
Termin 5 dni
+
5 30

Kalkulator kredytowy

Przed ubieganiem się o chwilówkę ważne jest posiadanie wiedzy o całkowitej kwocie pożyczki. Klienci, którzy potrzebują wyliczyć koszt pożyczki lub kredytu konsumpcyjnego albo konsolidacyjnego, mogą skorzystać z money kalkulatora kredytowego. Całkowita kwota pożyczki wynosi sumę, która składa się z części zadłużenia oraz odsetków.

Ona zależy od wielu czynników – prowizji, oprocentowania, formuły obliczania rat. Jeśli zdecydowałeś się z kwotą oraz terminem kredytowym, znasz odsetki wymagane w ofercie, możesz wyliczyć, ile pieniędzy należy spłacić. Na Binixo.pl, internetowym serwisie porównawczym, znajdziesz wiele korzystnych ofert oraz wyliczysz kwotę do spłacenia.

Jak korzystać z kalkulatora kredytowego?

Pożyczka jest udzielana w ciągu 5-10 minut, ale jeśli pożyczkodawca sprawdza dodatkowe informacje, to zajmuje maksymalnie do jednego dnia roboczego. Podczas rejestracji należy podać takie dane, jak imię i nazwisko, seria i numer dowodu osobistego, PESELu, adres zamieszkania, e-mail, numer telefonu i konta bankowego. Nie wymagane są żadne zaświadczenia o zarobkach i zatrudnieniu. Po rejestracji jest jeszcze dokonywana weryfikacja poprzez przelew symbolicznej kwoty 1 grosz lub 1 złoty na konto firmy pożyczkowej. Jeśli chciałbyś poprzednio wyliczyć koszt pożyczki, możesz użyć kalkulatora kredytowego. Oto kroki potrzebne do wykonania, kiedy używasz kalkulator kredytowy:

  • wybierz kwotę pożyczki oraz czas jej spłaty
  • wpisz oprocentowanie, prowizję oraz inne opłaty związane z pożyczką. Jeśli jednak nie posiadasz tych informacji, wybierz spośród istniejących ofert pożyczkowych.
  • oblicz ratę i koszt pożyczki.
kalkulator kredytowy

Zalety kalkulatora kredytowego konsolidacyjnego

Kalkulator kredytowy jest przeznaczony do wyliczenia kosztów pożyczki, która jest oferowana w wybranej ofercie firmy kredytowej. Często osoby, które już zdecydowały się z jedną z ofert firmy pożyczkowej życzą sobie sprawdzić, ile wynosi kwota kredytu konsolidacyjnego, kalkulator może stać się pomocą w takiej sytuacji.

kalkulator kredytowy online

Dlaczego warto starać się o pożyczkę na Binixo?

Czasami musisz sprawdzić, czy jesteś w stanie zasięgać pożyczki wcale, ponieważ jesteś jedyną osobą, która posiada wiedzę o swojej zdolności kredytowej. W tym celu może Ci pomóc kalkulator kredytowy online. Powodów z korzystania kalkulatora kredytowego money jest wiele i najważniejsze polegają na tym, że pozwala on na planowanie dokonania własnych przedsięwzięć finansowych i uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, zadłużenia oraz niespodziewanych dziur w budżecie.

kalkulator kredytowy money

Maksymalny koszt pożyczki

Używając kalkulator kredytowy konsolidacyjny, możesz sprawdzić koszt kredytu i obliczyć wysokość raty, ale należy pamiętać, że możesz wypożyczyć od 100 do maksymalnie 5000 złotych. Do tej kwoty też dodawane są odsetki, jeśli pożyczasz po raz drugi a kolejne. W przypadku pierwszej pożyczki, jest ona zawsze darmowa

binixo online

Termin kredytowania

Pożyczki są udzielane na termin maksymalnie 50 dni. Ci pożyczkobiorcy, którzy nie są w stanie dokonać spłaty na czas, będą musieli przedłużyc ten terminu kredytowania, jednak temu towarzyszy naliczenie dodatkowych opłat, wysokość których jest wyznaczana w umowie kredytowej. Aby wyliczyć koszty, które będziesz poproszony zapłacić po wygaśnięciu umowy, możesz użyć kalkulatora kredytu konsolidacyjnego, który znajdziesz na tej stronie.

money kalkulator kredytowy

Gdzie zaciągniesz wygodniej pożyczki?

Na Binixo znajdziesz mnóstwo ofert, które zbieramy na tym serwisie w celu szybkiego porównywania najwygodniejszych warunków kredytowania. Dodatkowo bezpłatnie oferowana jest usługa dla wyliczenia kosztu pożyczek i kredytu konsolidacyjnego – kalkulator kredytowy.