Potrzebuję 100
+
100 5000
Termin 5 dni
+
5 50

Kredyt oddłużeniowy

Wyjście z długów czasami wydaje się niemożliwe do osiągnięcia, a idea o spłacie jednej pożyczki kosztem innej wygląda całkiem szalona.
Korzystać z takiej pożyczki może każda osoba powyżej 18 roku życia, która ma zadłużenie w więcej niż dwóch miejscach. Wiadomo, że kwota zadłużenia każdy miesiąc rośnie i zapobiec temu procesowi można tylko w sposób jak najszybszego uzupełnienia konta. Pomóc w tym może zasięgnięcie pożyczki oddłużeniowej.

Jak uzyskać pożyczkę?

1

Ustaw kwotę i datę wygaśnięcia

3

Podpisanie umowy

2

Wypełnij formularz

4

Uzyskaj zgodę i zdobądź pieniądze

Dlaczego my?

Elastyczny okres amortyzacji
W przypadku nieprzewidzianych okoliczności z przyczyn niezależnych od pożyczkobiorcy, Binixo Lending oferuje każdorazowo przedłużenie sprawy o zwrot.
Jesteśmy szybcy
Pieniądze zostaną wysłane natychmiast po zatwierdzeniu. Doceniamy Twój czas, więc wszystkie transakcje są dokonywane w 100% online, dzięki czemu możesz wysłać prośbę i otrzymać pieniądze bez wychodzenia z domu.
Przejrzyste koszty
Przy całkowitym koszcie pokazanym na froncie użyj kalkulatora, aby policzyć stawki zastosowane przed podjęciem decyzji.

Opinie o nas

Lista miast

Jakie są zalety pobierania kredytu oddłużeniowego?

Pożyczki konsolidacyjno-oddłużeniowe mają wiele zalet, najważniejszą z których jest szybkie wyjście z długów. Do nich zaliczyć można następujące zalety:

  • fachowa pomoc doradcy finansowego,
  • składanie bezpłatnego wniosku przez Internet, telefonicznie lub w oddziale firmy prywatnej,
  • otrzymanie szybkich dodatkowych pieniędzy w celu spłaty pożyczek o niekorzystnych warunkach lub zaciągniętych od podejrzanych osób,
  • przyznawalność każdej formy dochodów,
  • brak sprawdzenia historii kredytowej.

Dlaczego warto zasięgać kredyty oddłużeniowe?

Serwis Binixo.pl oferuje szybkie wyszukiwanie pożyczek dla każdego użytkownika. Tutaj znajdziesz kredyty oddłużeniowe o najbardziej korzystnych warunkach od legalnych firm pożyczkowych oraz pomoc finansową świadczoną przez specjalistów pracującym w firmie. W ten sposób dbamy o pełne zadowolenie potrzeb klientów korzystających z usług tego serwisu. Musisz jednak posiadać dowód osobisty, polskie obywatelstwo, źródło dochodu oraz dokumenty, które pokazują jakie zadłużenia masz. Także potrzebne jest konto bankowe dla dokonania przelewu oraz telefon komórkowy dla potwierdzenia rejestracji i weryfikacji danych osobowych.

Ustalanie kwoty pożyczki konsolidacyjno-oddłużeniowej

Kluczowym etapem procesu udzielana kredytu oddluzeniowego jest analiza sytuacji finansowej klienta i wybór najbardziej odpowiedniego produktu i firmy pozabankowej. Wybór produktu finansowego może być dokonany lub samodzielnie, lub z pomocą doradcy finansowego. Na serwisie binixo.pl znajdziesz mnóstwo ofert, jednak musisz pamiętać, że maksymalnie kwota kredytu sięga 5 tyś. złotych.

Termin spłaty pożyczki oddłużeniowej

Udzielamy chwilówek na krótki okres, 1 miesiąc maksymalnie. Taka szybka gotówka ma na celu pomóc szybko wydobyć się z jamy długowej. Jeśli pożyczkobiorca nie będzie w stanie wypłacić zasłużonej na tym serwisie kwoty w ciągu jednego miesiąca, będzie zobowiązany do zapłacenia dodatkowego oprocentowania.

Czas zatwierdzenia kredytu oddłużeniowego

Kłopoty finansowe mogą być załatwione w ciągu kilkunastu minut. Procedura zasięgania pożyczki przez Internet jest maksymalnie zautomatyzowana, więc szybka i trwa około 15 minut. Trzeba się najpierw zarejestrować na serwisie, wypełnić wniosek, przejść weryfikację danych osobowych i proces sprawdzenia historii finansowej.

Dlaczego warto korzystać z binixo.pl w celu udzielenia pożyczki oddłużeniowej

Kredyt lub pożyczka oddłużeniowa to unikalny produkt finansowy dla osób fizycznych, jaki pomoże załatwić wszystkie problemy finansowe osób zadłużonych. Serwis Binixo.pl umożliwia szybkie wyszukiwanie pożyczek z jasnymi warunkami oraz bez zbędnych formalności.