Potrzebuję 100
+
100 5000
Termin 5 dni
+
5 30

Kredyty pozabankowe

Prawdą jest to, że firmy pozabankowe z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością Polaków, jednak warto wiedzieć o ich zaletach i wadach. Pożyczkobiorcy mają czasami przeciwstawne poglądy na temat kredytów pozabankowych online, dlatego w sieci zdarzają się różne zdania o tego rodzaju produktów finansowych.

Serwis Binixo jest wyszukiwarka internetowa, której funkcją jest wyszukiwanie i porównanie ofert firm pozabankowych, aby ułatwić pożyczkobiorcom proces wyszukiwania kredytów pozabankowych przez internet.

Przydatne informacje:

 1. Kredyt oddłużeniowy
 2. Kredyt bez zaświadczeń
 3. Pożyczki internetowe

Jak uzyskać pożyczkę?

1

Ustaw kwotę i datę wygaśnięcia

3

Podpisanie umowy

2

Wypełnij formularz

4

Uzyskaj zgodę i zdobądź pieniądze

Dlaczego my?

Elastyczny okres amortyzacji
W przypadku nieprzewidzianych okoliczności z przyczyn niezależnych od pożyczkobiorcy, Binixo Lending oferuje każdorazowo przedłużenie sprawy o zwrot.
Jesteśmy szybcy
Pieniądze zostaną wysłane natychmiast po zatwierdzeniu. Doceniamy Twój czas, więc wszystkie transakcje są dokonywane w 100% online, dzięki czemu możesz wysłać prośbę i otrzymać pieniądze bez wychodzenia z domu.
Przejrzyste koszty
Przy całkowitym koszcie pokazanym na froncie użyj kalkulatora, aby policzyć stawki zastosowane przed podjęciem decyzji.

Opinie o nas

kredyty pozabankowe

Zalety pożyczek od BInixo

Ubiegając się o kredyty pozabankowe na Binixo, możesz doświadczyć ich zalet:

 • szybkość przyznawania pożyczek. W porównaniu do banków, firmy pozabankowe nie są tak wymagające do klientów, one mniej dokładnie analizują zdolność kredytową klientów. Jeśli w banku musisz oczekiwać w ciągu kilka dni, firmy pozabankowe proszą maksymalnie o 15 minut
 • brak zbędnych formalności. Wnioskowanie o kredyt w banku może powodować wiele utrudnień przez listę wymaganych dokumentów, natomiast kredyty pozabankowe prywatne są udzielane bez zbędnych formalności.
 • niekonieczność posiadania dobrej historii kredytowej. Brak negatywnych wpisów w BIK, BIG, KRD oraz innych rejestrach dłużników jest plusem, ale nie wymaganiem do pożyczkobiorców.
binixo

Dlaczego warto skorzystać z kredytów pozabankowych długoterminowych

Bez zbędnych formalności można zaciągnąć pożyczki przez Internet 24/7 oraz nawet w weekendy i święta. Aby zaciągnąć pożyczki od Binixo.pl, wystarczy jedynie dowód osobisty, telefon komórkowy oraz numer konta bankowego, na które zostanie dokonany przelew pieniężny. Niezależnie od tego, w jakim celu pożyczasz pieniądze, firmy pozabankowe oferują dostępne i równe warunki dla wszystkich pożyczkobiorców.

kredyty pozabankowe dla zadłużonych

Jaka jest maksymalna wysokość kwoty pożyczki?

Zwykle pożyczka zaciągana od większości firm pozabankowych wynosi od 100 do 5000 złotych. Należy pamiętać, że kwota pierwszej darmowej pożyczki nie może być maksymalna. Oprócz tego, jej wysokość nie da się zmienić, na rzecz innego okresu spłaty. Za wszystkie kolejne kredyty pozabankowe dla zadłużonych i innych kategorii pożyczkobiorców firma pozabankowa pobiera dodatkowe oprocentowanie oraz prowizję za przedłużenie terminu kredytowego.

binixo poland

Długość terminu kredytowania

Termin kredytowy wynosi maksymalnie 50 dni, chociaż większość firm pożyczkowych udziela chwilówek na okres nie dłuższy, niż 50 dni. Jeśli klientowi nie uda się dokonać przelewu pieniężnego w terminie, termin kredytowy zostanie przedłużony pod warunkiem spłaty dodatkowego oprocentowania. Jego wysokość zawsze jest omawiana w umowie kredytowej, dlatego zalecane jest bardzo uważne przeczytanie całej jej treści.

 

kredyty pozabankowe online

Czas przetwarzania wniosku

Zatwierdzenie kredytów pozabankowych bez BIK trwa od 5-10 minut do jednego dnia roboczego. Korzystając z serwisu Binixo.pl, będziesz poproszony o dokonanie rejestracji, składania wniosku o kredytu. We wniosku o pożyczkę należy podać pożądaną wysokość kwoty i okres pożyczki.

W formularzu rejestracyjnym należy podać następujące dane osobowe i dokumenty:

 • imię i nazwisko
 • dowód osobisty
 • PESEL
 • zaświadczenie o posiadaniu polskiego obywatelstwa
 • numer telefonu
 • e-mail
 • numer konta bankowego.

 

Oprócz tego, należy dokonać weryfikacji osoby w sposób przelewu 1 grosza lub 1 złotego na konto bankowe pożyczkodawcy.

binixo pl

Gdzie najlepiej po pożyczkę?

Jeśli masz wątpienia na temat najlepszej firmy pozabankowej, możesz poprosić o pomoc Binixo.pl. Współpracujemy z wiarygodnymi firmami pożyczkowymi przyznawając wnioski pożyczkobiorców 24/7 w ciągu paru minut.