Potrzebuję 100
+
100 5000
Termin 5 dni
+
5 30

Mikropożyczki

Z powodu tego, że mikropożyczki są udzielane pożyczkobiorcom o niskiej zdolności kredytowej. Tacy klienci nie mogą zabezpieczyć zwykłe pożyczki w bankach, więc instytucje pozabankowe udzielają  mikropożyczek w celu szerzenia idei przedsiębiorczości wśród takich pożyczkobiorców.

Aby zaciągnąć mikropożyczkę, nowi i stali klienci są zobowiązani do dokonania następujących czynności:

  1. Złożenie wniosku o przyznanie pożyczki (należy wskazać kwotę i termin kredytowania) oraz wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie internetowej firmy pozabankowej (należy podać dane osobowe, w tym imię i nazwisko, numer dowodu osobistego, PESELu, konta bankowego, email, numer telefonu)
  2. Podpisanie umowy kredytowej, która zawiera warunki oferty firmy pożyczkowej.
  3. Oczekiwanie na pozytywną decyzję o potwierdzeniu wniosku (rozpatrzenie wniosku odbywa się w ciągu 1-2 roboczych dni). Pozytywna decyzja jest wysyłana drogą mailową.
  4. Otrzymanie pieniędzy na swoje konto bankowe.

Na Binixo.pl, serwisie pośredniczącym, który zajmuje się wyszukiwaniem wygodnych ofert firm pożyczkowych, pomagamy klientom w znalezieniu najkorzystniejszych ofert. Jeśli nie posiadasz dość pieniędzy dla zaciągnięcia pożyczek o wysokich kwotach, możesz zaciągnąć tanią

Przydatne informacje:

Jak uzyskać pożyczkę?

1

Ustaw kwotę i datę wygaśnięcia

3

Podpisanie umowy

2

Wypełnij formularz

4

Uzyskaj zgodę i zdobądź pieniądze

Dlaczego my?

Elastyczny okres amortyzacji
W przypadku nieprzewidzianych okoliczności z przyczyn niezależnych od pożyczkobiorcy, Binixo Lending oferuje każdorazowo przedłużenie sprawy o zwrot.
Jesteśmy szybcy
Pieniądze zostaną wysłane natychmiast po zatwierdzeniu. Doceniamy Twój czas, więc wszystkie transakcje są dokonywane w 100% online, dzięki czemu możesz wysłać prośbę i otrzymać pieniądze bez wychodzenia z domu.
Przejrzyste koszty
Przy całkowitym koszcie pokazanym na froncie użyj kalkulatora, aby policzyć stawki zastosowane przed podjęciem decyzji.

Opinie o nas