O nas

O Binixo

Binixo jest brokerem pożyczek i współpracuje z pożyczkobiorcami od 2017 roku. Początkowo firma rozwinęła rynek usług finansowych w Europie Wschodniej i zyskała zaufanie wielu klientów.

Następnie zaczęła rozszerzać zakres swojej działalności, a teraz kredytobiorcy w ponad 10 krajach świata korzystają z usług Binixo, nie płacąc żadnych opłat za pomoc w znalezieniu pożyczkodawcy na lepszych warunkach.

Siedziba firmy znajduje się w:Węgry, centrum Budapesztu, ulica Radyi 31. A. Właścicielem strony jest Korlátolt Felelősségű Társaság Infinsacom. Możesz skontaktować się z jego przedstawicielami telefonicznie +36202114538 lub pisząc na adres [email protected]

Nasze cele

Nasza firma zapewnia wykwalifikowaną pomoc pożyczkobiorcom, którzy chcą uzyskać pożyczkę na najkorzystniejszych warunkach. Klienci, którzy chcą otrzymać pożyczkę, muszą znaleźć odpowiedzi na wszystkie pytania od brokera pożyczki w ciągu kilku minut.

Nasza firma zapewnia kompleksowe informacje na temat organizacji kredytowych działających na Ukrainie.

Nasza firma informuje kredytobiorcę o proponowanej stopie kredytu, maksymalnej kwocie kredytu i możliwym okresie kredytowania, a także o wymaganiach stawianych przez pożyczkodawcę potencjalnemu pożyczkobiorcy. Wszystko to pozwoli zrozumieć, z kim najlepiej zawrzeć umowę pożyczki, aby uzyskać najkorzystniejsze warunki.

Nasza firma prowadzi skuteczne szkolenia dla klientów na temat właściwego wyboru instytucji finansowej, z którą zostanie zawarta umowa, podczas których koncentruje się na klauzulach umów i warunkach, na które należy zwrócić szczególną uwagę przy wydawaniu produktu pożyczkowego.

Nasze zalety

Pośrednik pożyczkowy świadczy usługi pożyczkobiorcom bezpłatnie.

Kontaktując się z Binixo, pożyczkobiorca będzie miał do wyboru kilkanaście organizacji finansowych, które od dawna pracują w branży kredytowej i okazały się najlepsze.
Klienci mogą skontaktować się z Binixo w dowolnym momencie, ponieważ firma świadczy usługi na rzecz kredytobiorców o każdej porze dnia. Praca odbywa się bez dni wolnych i przerw.

Dzięki Binixo konstrukcja produktu pożyczkowego jest znacznie uproszczona i przyspieszona. Usługa ma intuicyjną nawigację, więc znalezienie instytucji kredytowej i uzyskanie produktu finansowego (pożyczki) zajmie minimum czasu i nie spowoduje trudności.

Jesteśmy na świecie

Binixo szybko rozwija działalność – nieustannie eksploruje nowe rynki na świecie. Obecnie pośrednik kredytowy jest już reprezentowany w wielu innych krajach. Na przykład usługi konsultingowe mogą już uzyskać nie tylko kredytobiorcy z Polski, Bułgarii i Ukrainy, ale także ci, którzy chcą ubiegać się o pożyczkę w Hiszpanii, Kolumbii i Afryce Południowej. Binixo współpracuje również z pożyczkobiorcami na Filipinach, w Brazylii, Argentynie, Indonezji, Kolumbii i Meksyku oraz w Wietnamie. A to dopiero początek – kolejni kredytobiorcy z jeszcze większej liczby krajów będą mogli otrzymać kwalifikowane usługi Binixo.