Potrzebuję 100
+
100 5000
Termin 5 dni
+
5 50

Pożyczka 500 zł

Pożyczki 500 zł na dowód stały się bardzo popularne w Polsce i innych krajach Europy. Z ich pomocą możesz załatwić chwilowe niedociągnięcia finansowe. Pożyczka na 500+ to zazwyczaj dodatkowa gotówka na opłacenie rachunków czy nabycia sprzętu domowego. Pożyczki online 24/7 można z łatwością zasięgnąć przez Internet od firm pożyczkowych, które oferują wsparcie finansowe osobom o rozmaitych potrzebach finansowych, w  tym studentom, emerytom, bezrobotnym i innym.

Przydatne informacje:

Jak uzyskać pożyczkę?

1

Ustaw kwotę i datę wygaśnięcia

3

Podpisanie umowy

2

Wypełnij formularz

4

Uzyskaj zgodę i zdobądź pieniądze

Dlaczego my?

Elastyczny okres amortyzacji
W przypadku nieprzewidzianych okoliczności z przyczyn niezależnych od pożyczkobiorcy, Binixo Lending oferuje każdorazowo przedłużenie sprawy o zwrot.
Jesteśmy szybcy
Pieniądze zostaną wysłane natychmiast po zatwierdzeniu. Doceniamy Twój czas, więc wszystkie transakcje są dokonywane w 100% online, dzięki czemu możesz wysłać prośbę i otrzymać pieniądze bez wychodzenia z domu.
Przejrzyste koszty
Przy całkowitym koszcie pokazanym na froncie użyj kalkulatora, aby policzyć stawki zastosowane przed podjęciem decyzji.

Opinie o nas

pożyczka 500 plus

Jak uzyskać pożyczkę 500 zł przez internet?

Pożyczka w wysokości 500 zł udzielana jest klientom, którzy są obywatelami Polski, mają ukończone 18 lat, podali do rozważenia wszystkie wymagane dokumenty (zwykle dowód osobisty oraz PESEl) oraz dokonali następujących czynności:

  1. Wypełnili wniosek o kredyt na 500+. Należy wypełnić wniosek przez internet, w którym podaje się wymagane dane osobowe (imię i nazwisko, numer dowodu osobistego, PESEl, numer telefonu, e-mail, konto bankowe).
  2. Następnym krokiem jest oczekiwanie pozytywnej decyzji, którą przedstawiciel firmy pozabankowej wysyła via e-mail.
  3. Procedura rozpatrywania wniosku odbywa się w ciągu mniej więcej 10-15 minut przez internet, więc nie ma potrzeby wychodzenia z domu. Pożyczka jest przesyłana na Twoje konto bankowe w ciągu maksymalnie 1 dnia roboczego pod warunkiem, że posiadasz konto w tym samym banku, co i firma pożyczkowa.
pozyczki na 500 + zl

Dlaczego Binixo jest najlepszym pośrednikiem w Polsce?

Pożyczka 5000 zł od Binixo.pl ma dużo zalet:

  • otrzymujesz gotówkę na dowolny cel;
  • oszczędzasz czas;
  • masz możliwość wzięcia pierwszej chwilówki za darmo;
  • szybka decyzja i wygoda dzięki składaniu wniosku przez internet.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z tego serwisu.