Potrzebuję 100
+
100 5000
Termin 5 dni
+
5 50

Pożyczka bez bik na raty

Pożyczka bez BIK dla wielu pożyczkobiorców jest pytanie, na który nie ma odpowiedzi. Czy naprawdę firmy pozabankowe nie sprawdzają baz dłużników? Czy BIK to to samo co BIG? Jak otrzymać taką pożyczkę bez sprawdzania w BIK?

Przy zaciąganiu pożyczek w firmach pozabankowych nie musisz dostarczać różnych dowodów sposobu wykorzystania osiąganych środków, tym bardziej jeśli potrzebujesz ich na załatwienie problemów finansowych. Jednak każdy pożyczkobiorca jest sprawdzany na obecność bieżących i przeszłych zadłużeń.

W Polsce funkcjonują cztery najbardziej znane rejestry dłużników, a mianowicie BIK (Biura Informacji Kredytowej), BIG (Biuro Informacji Gospodarczej), KRD (Krajowy Rejestr Długów), ERIF (Rejestr Dłużników ERIF BIG S.A.), które traktowane są jako synonimy.

Z powodu tego, że istnieje tych rejestrów aż cztery, serwisy porównawcze oferują, na przykład, pożyczki bez BIKu i KRD przez internet albo innych rejestrów z tym, żeby znaleźć tych pożyczkobiorców, którzy nie zostali włączeni do innych rejestrów.

Dlatego wielu pożyczkodawców pożyczki bez sprawdzania w krd i BIK traktują jako odpowiednik pożyczek bez weryfikacji w żadnym z rejestrów dłużników.

 

Jak uzyskać pożyczkę bez BIK?

Pożyczka bez BIK jest przedsięwzięciem, które zajmuje, z reguły, od 5 do 10 minut i przewiduje dokonanie takich czynności:

  • Porównanie ofert firm pożyczkowych. W tym celu należy złożyć wniosek na stronie serwisu Binixo.pl. Jeśli dokonałeś wyboru najbardziej odpowiedniej dla siebie firmy, zostaniesz przeniesiony na jej stronę.
  • Wypełnienie formularz rejestracyjnego, w którym przewidziane jest podanie informacji osobowej w celu potwierdzenia tożsamości użytkownika. Należy podać takie dane, jak seria i numer dowodu osobistego, adres zamieszkania, e-mail, numer telefonu i konta bankowego.
  • Dokonanie przelewu symbolicznej kwoty w wysokości 1 grosza lub 1 złotego na konto bankowe firmy pozabankowej. Oprócz podania wszystkich niezbędnych informacji, trzeba jeszcze dokonać weryfikacji tożsamości, aby ubezpieczyć poprawny przebieg przelewu pożyczki, którą klient zamierza zasięgnąć. Ta procedura dokonywana jest pośrednictwem przelewu weryfikacyjnego albo za pomocą specjalnej aplikacji.
  • Otrzymanie umowy kredytowej na e-mail użytkownika, które następuje po weryfikacji osoby pożyczkobiorcy.
  • Otrzymanie pożyczki bez BIK w 15 minut na konto bankowe użytkownika. W przypadku, jeśli nie posiadasz konta bankowego w tym samym banku, co firma pożyczkowa, trzeba będzie oczekiwać trochę dłużej, maksymalnie do jednego roboczego dnia.

Jak uzyskać pożyczkę?

1

Ustaw kwotę i datę wygaśnięcia

3

Podpisanie umowy

2

Wypełnij formularz

4

Uzyskaj zgodę i zdobądź pieniądze

Dlaczego my?

Elastyczny okres amortyzacji
W przypadku nieprzewidzianych okoliczności z przyczyn niezależnych od pożyczkobiorcy, Binixo Lending oferuje każdorazowo przedłużenie sprawy o zwrot.
Jesteśmy szybcy
Pieniądze zostaną wysłane natychmiast po zatwierdzeniu. Doceniamy Twój czas, więc wszystkie transakcje są dokonywane w 100% online, dzięki czemu możesz wysłać prośbę i otrzymać pieniądze bez wychodzenia z domu.
Przejrzyste koszty
Przy całkowitym koszcie pokazanym na froncie użyj kalkulatora, aby policzyć stawki zastosowane przed podjęciem decyzji.

Opinie o nas

Lista miast

pożyczka bez bik

Zalety korzystania z pożyczki bez BIK na dowód

W prawie polskim pożyczkodawca ma prawo sprawdzać każdego klienta we wszystkich rejestrach dłużników. Pożyczka bez BIK i KRD jest udzielana, na przykład, klientom, którzy są wpisane na innych listach. Wszystkie rejestry mają włączone w swojej nazwie skrót BIG, czyli Biuro Informacji Gospodarczej. To znaczy, że wszystkie te instytucje zajmują się gromadzeniem i udostępnianiem informacji na temat historii kredytowej pożyczkobiorców. Zaletą jest to, ze informacja w BIKu jest chroniona w ciągu 5 lat, więc, ci, którzy mieli zadłużenia przed tym okresem, mogą liczyć na nową i dobrą historię kredytową. W porównaniu do banków, firmy pożyczkowe są bardziej lojalne do klientów ze złym BIKiem. Większość firm wymaga jedynie dowód osobisty i numer telefonu. Zalecamy być ostrożnym wybierając spośród firm pozabankowych, preferując te najbardziej znane i sprawdzone. Pożyczka bez BIK przez internet ma wiele zalet, ponieważ zapewnia możliwość otrzymania szybkiego zastrzyku pieniędzy w sytuacji, kiedy ma się trudności finansowe.

binixo poland online

Dlaczego warto zasięgać pożyczki za pośrednictwem Binixo.pl?

Aby zachęcić klientów do korzystania z ofert firmy pozabankowe często chwalą się, że nie korzystają z którejś bazy i dlatego właśnie pojawiają w sieci takie hasła, jak “Najlepsza pożyczka przez internet bez BIK”. W tym przypadku firma nie wskazuje, że sprawdza również informację w innych bazach, jak, na przykład, KRD, ERIF i BIG. Szukając pożyczki bez BIKu, warto zwrócić szczególną uwagę na ofertę wiarygodnych firm pożyczkowych udzielających chwilówek przez Internet.

pożyczka bez bik i krd

Ustalanie maksymalnej kwoty pożyczki bez BIK online

Serwis Binixo.pl oferuje mnóstwo pożyczek dla osób zadłużonych, jednak należy pamiętać, że minimalna kwota pożyczki może wynosić 100 zł, a maksymalna 5000 złotych. Osoby zadłużone są również oferowane przedłużenia w przypadku wygaśnięcia umowy kredytowej, jednak w tym przypadku naliczane jest dodatkowe oprocentowanie.

binixo poland

Termin spłaty

Zła historia kredytowa w rejestrze BIK to jedna z najpoważniejszych przeszkód, jeśli chodzi o uzyskanie pożyczki w banku. Jeśli interesujesz się, jakie firmy pozabankowe udzielają pożyczek ze złym BIKiem, możesz zasięgnąć tych informacji na stronach internetowych serwisu Binixo.pl, jednego z najnowszych serwisów internetowych. Serwis Binixo.pl jest serwisem pośredniczym, który zajmuje się wyszukiwaniem wygodnych pożyczek bez BIK na raty i innych ofert. Współpracujemy tylko z wiarygodnymi firmami, które udzielają pożyczek na okres do 50 dni. Jeśli pożyczkobiorca jest w stanie wypłacić pożyczonej kwoty w ciągu wyznaczonego przez umowę kredytowa terminu, będzie on zobowiązany do spłacenia dodatkowych opłat.

binixo.pl

Dlaczego warto wybrać BInixo?

Szybka pozyczka od Binixo może stać się pomocą w momencie, kiedy pożyczkobiorca ma złą historię kredytową w BIKu i innych bazach dłużników. Serwis Binixo.pl sluzy do szybkiego wyszukiwania pożyczek o jasnych warunkach oraz bez zbędnych formalności. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym serwisem!