Potrzebuję 100
+
100 5000
Termin 5 dni
+
5 30

Pożyczka dla młodych

18 lat to wspaniały okres w życiu każdej młodej osoby, ale jeśli chodzi o udzielenie kredytu lub pożyczki, bankom ten wiek kojarzy się raczej z niedorosłością. W przypadku firm prywatnych dużo przedsiębiorstw również udzielają nawet chwilówek – pożyczek krótkoterminowych – niechętnie. Binixo.pl codziennie monitoruje rynek pozyczkowy w celu udostępnienia pożyczek w każdej sytuacji finansowej.

Jak uzyskać pożyczkę?

1

Ustaw kwotę i datę wygaśnięcia

3

Podpisanie umowy

2

Wypełnij formularz

4

Uzyskaj zgodę i zdobądź pieniądze

Dlaczego my?

Elastyczny okres amortyzacji
W przypadku nieprzewidzianych okoliczności z przyczyn niezależnych od pożyczkobiorcy, Binixo Lending oferuje każdorazowo przedłużenie sprawy o zwrot.
Jesteśmy szybcy
Pieniądze zostaną wysłane natychmiast po zatwierdzeniu. Doceniamy Twój czas, więc wszystkie transakcje są dokonywane w 100% online, dzięki czemu możesz wysłać prośbę i otrzymać pieniądze bez wychodzenia z domu.
Przejrzyste koszty
Przy całkowitym koszcie pokazanym na froncie użyj kalkulatora, aby policzyć stawki zastosowane przed podjęciem decyzji.

Opinie o nas

Korzyści z kredytu dla młodych osób

Korzystając z pożyczek młode osoby uczą się szanować pieniądze, gospodarować swoimi funduszami i wywiązywać się z obowiązków. To też jest wspaniała szansa poczuć na własnej skórze, co to znaczy dorosłe życie i jakie są konsekwencje nieostrożnego rozporządzenia się własnymi pieniędzmi.

Dlaczego warto wziąć kredyt gotówkowy dla młodych osób?

Chwilówka może stać się ratunkiem dla młodych ludzi potrzebujących natychmiastowej gotówki. Na szczęście, na rynku kredytowym są firmy pożyczkowe, które udzielają pożyczek dla osiemnastolatków. Często się zdarza, że nie ma zaświadczenia o zarobkach albo nie ma rodziny czy znajomych, którzy by mogli pożyczyć trochę gotówki. To jest trudna sytuacja finansowa. Z drugiej strony, historia kredytowa młodej osoby w tym wieku jest czysta, więc jest oczekiwanie, że pożyczkodawca nie stanie się dłużnikiem. Oczywiście, że młodzi klienci mogą liczyć na preferencje ze strony firmy pożyczkowej w postaci niskiego oprocentowania, ale inne wymagania zostają takie same.

Ustalanie kwoty kredytu gotówkowego dla młodych

Minimalna kwota wynosi 100 zł., a maksymalna jest ograniczona sięgać 5 tyś. Ważne jest przed zawarciem umowy o kredytowaniu przeczytać, jakie będzie oprocentowanie w przypadku, kiedy umowa wygaśnie przed spłatą.
Jeśli wpłata zostanie dokonana przed 30 dniami, pożyczkobiorca nie jest zobowiązany do spłaty żadnych dodatkowych kosztów. Taka pożyczka nazywa się darmowa. Należy pamiętać, że warunki kredytowania mogą być różne.

Określenie daty spłaty pożyczki dla młodych

Długość terminu kredytowania wynosi od 15 do 50 dni, jeśli klienci nie są w stanie wypłacić potrzebną kwotę w ciągu miesiąca, ten termin zostaje przedłużony wraz z nakładaniem dodatkowych kosztów oprocentowania.

pożyczki od reki

Czas zatwierdzenia pożyczki

Chcieliśmy ułatwić uzyskanie szybkiej pożyczki. Wcześniej ubieganie się o pożyczkę w Polsce było procesem trudnym i długim. Ale teraz możesz zgłosić się tutaj na Binixo w mniej niż 15 minut.

Binixo.pl jest najlepszym pośrednikiem

Kredyt gotówkowy dla młodych osób to czasami jedyna opcja uzyskania potrzebnych na już pieniędzy w kryzysowym momencie. Serwis binixo.pl udostępnia nawet młodym klientom oferty, zasługujące na rekomendację. Gwarantujemy skuteczną i niezawodną współpracę w każdej sytuacji finansowej.