KREDYTY W GOTÓWCE DLA KAŻDEGO CEL. TRANSAKCJA 100% ONLINE

Kwota 2 000

Data płatności

Prowizja 2 003

Pożyczka na alimenty

Jeśli aktualnie nie mamy możliwości spłaty alimentów samodzielnie, pożyczka na alimenty może być idealnym rozwiązaniem na wsparcie rodzinnego budżetu. Ważne jest to, że firmy prywatne podejmują decyzję o wysokości kwoty na podstawie sytuacji finansowej osoby, dlatego pożyczka na alimenty zwykle jest albo darmowa, albo ma niskie oprocentowanie.
Na serwisie Binixo.pl wyszukujemy i dzielimy się swoją wiedzą o bezpiecznych ofertach, co znacznie oszczędza czas i pieniądze naszym klientom.

Zalety wzięcia pożyczki na alimenty od ręki

Wiadomo, że banki zwykle przekreślają osoby, które nie mają stałego dochodu. Firmy pożyczkowe natomiast wychodzą naprzeciw potrzebom takich osób i gwarantują im potrzebne środki. Nie gwarantują jednak, że pożyczka zostanie udzielona na 100 procent, ale zawsze pozostają szanse, iż zostanie ona przyznana. Zaletą korzystania tego serwisu jest to, że współpracujemy wyłącznie z legalnymi a wiarygodnymi firmami o jasnych warunkach świadczenia usług finansowych.

Złóż wniosek

Dlaczego wzięcie kredytu na spłatę alimentów dobrą ideą?

Osoby, które z punktu widzenia banku nie mają możliwości na spłatę pożyczki, są w oczach firm prywatnych postrzegani jako równoważni pożyczkobiorcy. Oni są nawet zachęcani niskim oprocentowaniem. Kroki, których należy się dokonać, są następujące:

  • selekcja i sprawdzenie ofert. Ten krok jest związany z uwzględnieniem kosztu pożyczki oraz terminu, w jakim może ona być spłacona,
  • złożenie wniosku, podczas którego trzeba wpisać dane osobowe, w tym imię i nazwisko, numer konta bankowego, telefonu oraz numer PESEL,
  • przesyłanie wniosku
  • weryfikacja danych.

Pozostaje tylko doczekać się odpowiedzi i otrzymać swoją chwilówkę.

Ustalanie kwoty pożyczki na alimenty i rodzinne

Kwota pożyczki może maksymalnie wynosić 5000 zł, zaś minimalna suma, która jest udostępniana na Binixo.pl, wynosi 100 zł. Przed zasięgnięciem warto jest zapoznać się z warunkami umowy, gdyż może się zdarzyć, że oprocentowanie może być zbyt wysokie, co niestety jest wadą szybkich pożyczek.

Termin spłaty

Otrzymaniu umowy pożyczki towarzyszy otrzymanie harmonogram spłaty, z pomocą którego będziemy zaznajomieni, kiedy należy dokonać płatności. Pożyczki na alimenty zwykle opiewają na o dość niskie kwoty, dlatego jest lżej ich spłacić.

Czas przetwarzania zgłoszenia

Pożyczka na alimenty od ręki może być udzielona nawet w ciągu kwadransa, ale jeśli proces sprawdzenia informacji finansowych staje się skomplikowane, może on trwać do paru dni.

Binixo.pl najlepszym pośrednikiem

Każdy wniosek rozpatrujemy indywidualnie, więc pożyczki na alimenty cieszą się taką samą przyznawalnością, jak wszystkie inne pożyczki.

Złóż wniosek

Opublikowane: 16 grudnia 2019
Edytowany: 27 stycznia 2020

Strona internetowa Binixo.com.ua jest pośrednikiem w wyborze firm udzielających pożyczek online i nie ponosi odpowiedzialności za warunki i klauzule umowy między pożyczkodawcą a pożyczkobiorcą. Przed złożeniem wniosku o pożyczkę należy zapoznać się z warunkami wybranej MOF.

Binixo nie pobiera żadnych opłat za korzystanie z usługi.

Uzyskanie pożyczki wymaga odpowiedzialnego podejścia:

Konsekwencje niespłacenia kredytu.

Pożyczkobiorca musi wziąć pod uwagę dodatkowe koszty, konsekwencje formalne i prawne, które wystąpią w przypadku niespłacenia zobowiązań. Pożyczkodawca ma prawo do podjęcia środków w celu spłaty kwoty pożyczki i dodatkowych kosztów:

Proces egzekucji długu w sądzie może zostać zainicjowany lub przeniesienie prawa do dochodzenia długu na osoby trzecie jest możliwe.
Obowiązkowe jest naliczanie odsetek, które są naliczane od pierwszego dnia opóźnienia do spłaty pożyczki i opłaty za korzystanie z niej.
Takie sytuacje negatywnie wpływają na rating kredytowy pożyczkobiorcy i jego dalsze próby udzielenia pożyczki w innych instytucjach finansowych.

Wymagania wobec pożyczkobiorców:

Mieć ukończone 18 lat, być obywatelem Polski.

Oprocentowanie pożyczki:

Pierwsza pożyczka – RRSO (Rzeczywista roczna stopa oprocentowania) wynosi 0% z zastrzeżeniem terminowej spłaty.

Ponowna pożyczka – odsetki mogą się różnić: dziennie od 0,27% do 0,71%, RRSO od 99.64% do 263%

Przykład dla pożyczki:

Całkowita kwota pożyczki – 1000 zł, okres kredytowania – 30 dni, całkowita kwota do spłaty – 1132 zł.

Wartości te są przybliżone i mogą się różnić w zależności od warunków pożyczkodawcy.