Potrzebuję 100
+
100 5000
Termin 5 dni
+
5 30

Pożyczka od ręki

Zdobycie gotówki bez zaświadczenia o zarobkach i innych dokumentów jest łatwym przedsięwzięciem z serwisem Binixo.pl. Jeśli weźmiesz pożyczkę od ręki przez Internet, zdążysz załatwić problemy finansowe, które masz szybko i bez problemów. Pożyczki są udzielane na dowód od 15 minut do 2 dni w trudnych przypadkach. W przypadku pożyczki, nie jest również od klientów wymagane zaświadczenie o zarobkach, jednak weryfikacja w bazach BIK, BIG, KRD i innych w celu sprawdzenia historii kredytowej nadal pozostaje nieodłącznym etapem każdej procedury udostępnienia pozyczki online 24h.

Z minimum formalności możesz zaciągnąć pożyczki o każdej porze dnia i nocy 7 dni w tygodniu oraz w weekendy i święta. Termin kredytowania wynosi lub 5 lub 50 dni maksymalnie. Jeśli klient nie jest w stanie dokonać przelewu pieniędzy na czas, musi on wnioskować o przedłużenie terminu kredytowania. Przedłużeniu tego terminu towarzyszy nakładanie oprocentowania o wysokości omówionej umową cywilno-prawną.

ZOBACZ TAKŻE:

binixo.pl

Jakie są zalety pożyczki od ręki?

Oczywistą zaletą pożyczki od ręki jest szybkość świadczenia usługi. W przeciwieństwie do banków, które bardzo dokładnie analizują zdolność kredytową każdego klienta, zobowiązują do oczekiwania w ciągu kilka dni minimalnie, firmy prywatne pracują znacznie szybciej, ponieważ nie mają tak wysokich wymagań. Więc, jeśli zależy tobie na czasie, zalecamy korzystanie z szybkich chwilówek.
Wnioskując o kredyt w banku, napotykają się na wielu utrudnień i mnóstwo biurokracji. Banki wymagają od klientów zaświadczeń o przychodach oraz odmawiają pożyczek w przypadku złej historii kredytowej i obecności wpisu w BIK, BIG, KRD oraz innych bazach dłużników. Natomiast, firmy pozabankowe są bardziej lojalne do klientów, nie wymagając dodatkowych dokumentów oprócz dowodu, konta bankowego, PESELu oraz numeru telefonu.

Dlaczego warto skorzystać z tej usługi

Z minimum formalności możesz zaciągnąć pożyczki od ręki przez Internet o każdej porze dnia i nocy 7 dni w tygodniu oraz w weekendy i święta. Aby udzielić tobie pożyczki od ręk, Binixo.pl wystarczy dowód osobisty, telefon komórkowy oraz numer konta bankowego.
Ryzyko polega jedynie na wysokim oprocentowaniu, które może wynosić jedną trzecią kosztu szybkiej pożyczki od ręki. Aby nie stać się ofiarą własnego pośpieszenie, musisz uważnie przeczytać umowę, szczególnie rozdział o dodatkowych opłatach w przypadku przedłużenia terminu kredytowania. Serwis Binixo.pl współpracuje wyłącznie z wiarygodnymi firmami o jasnych warunkach świadczenia usług, więc nie musisz się martwić o próbach oszukiwania z ich strony.

Jak uzyskać pożyczkę od reki?

Zatwierdzenie pożyczki od ręki online trwa od kwadransa do paru dni. Mamy nadzieje, że korzystanie z serwisu Binixo.pl stanie się twoim najprzyjemniejszym doświadczeniem. Pierwsza rzecz, którą będziesz musiał dokonać, jest rejestracja, złożenie wniosku kredytowego, wypełnienie formularza.

W formularzu należy podać następujące dane:

  • wysokość kwoty do zaciągnięcia
  • termin kredytowania, który ci najbardziej pasuje
  • numer telefonu
  • PESEL
  • numer konta bankowego.

Oprócz tego, należy dokonać weryfikacji osoby, która jest przeprowadzana telefonicznie. Jeśli chodzi o czas, potrzebny na całą procedurę to będziesz musiał stracić naprawdę parę minut używając komputera lub telefonu. W tym ostatnim przypadku, proces odbywa się za pośrednictwem konsultanta serwisu, który poprosi cię o podanie kilku ważnych informacji, czyli numeru telefonu, konta bankowego oraz PESEL.

pożyczki od reki

Gdzie najlepiej po pożyczkę od reki?

Jeśli nie jest pewny tego, czy Binixo.pl spełni wszystkie twoje oczekiwania, jest to internetowa firma współpracująca z wyłącznie wiarygodnymi firmami pożyczkowymi. Opracowujemy wnioski pożyczkobiorców 24/7. Każdy nowy klient jest udostępniony darmowej chwilówki bez oprocentowania pod warunkiem spłaty wymaganej kwoty w określonym terminie. Przypominamy, że nie udzielamy pożyczek, ale zajmujemy się wyszukiwaniem najkorzystniejszych ofert na rynku kredytowym Polski na podstawie potrzeb finansowych klientów.