Potrzebuję 100
+
100 5000
Termin 5 dni
+
5 50

Pożyczka prywatna online

Oprócz banków i firm pozabankowych, pożyczaniem pieniędzy zajmują się osoby prywatne. Są to najczęściej właściciele firm handlowe i wielcy producenci posiadający własny kapitał. Szybka pożyczka prywatna online to łatwy sposób do otrzymania ogromnych zysków przez inwestora z jednej strony i szybka pomoc przez pożyczkobiorcę z drugiej. Pożyczka prywatna jest udzielana osobiście przez inwestora, czyli gotówka jest udzielana bezpośrednio oraz umowa jest podpisywana.

Jak uzyskać pożyczkę?

1

Ustaw kwotę i datę wygaśnięcia

3

Podpisanie umowy

2

Wypełnij formularz

4

Uzyskaj zgodę i zdobądź pieniądze

Dlaczego my?

Elastyczny okres amortyzacji
W przypadku nieprzewidzianych okoliczności z przyczyn niezależnych od pożyczkobiorcy, Binixo Lending oferuje każdorazowo przedłużenie sprawy o zwrot.
Jesteśmy szybcy
Pieniądze zostaną wysłane natychmiast po zatwierdzeniu. Doceniamy Twój czas, więc wszystkie transakcje są dokonywane w 100% online, dzięki czemu możesz wysłać prośbę i otrzymać pieniądze bez wychodzenia z domu.
Przejrzyste koszty
Przy całkowitym koszcie pokazanym na froncie użyj kalkulatora, aby policzyć stawki zastosowane przed podjęciem decyzji.

Opinie o nas

Lista miast

Zalety pożyczek prywatnych online

Dzisiaj pożyczki od prywatnych inwestorów to bardzo naturalna rzecz, ponieważ długo przed powstaniem banków ludzie pożyczali sobie osobiście. Główną zaletą jest indywidualne dostosowanie do klienta. Rata szybkiej pożyczki prywatnej online nie może przekraczać miesięcznych dochodów pożyczkobiorcy. Jeśli klient potrzebuje małej kwoty, może ubiegać się o niskie oprocentowanie. Inwestorzy też mogą występować we właściwej dla nich postaci udzielając pożyczek przedsiębiorcom, którzy biorą pożyczkę prywatną online na rozwój firmy.

Dlaczego warto zaciągnąć szybkiej pożyczki prywatnej przez Internet

Pożyczka prywatna online udzielana przez inwestora to bardziej wygodna oferta kredytowa, niż pożyczka w banku, które mają dość wysokie wymagania do klientów. Prywatni inwestorzy mają mniej surowe kryteria podejmowania pozytywnej decyzji i obiecują niższe oprocentowanie. Mógłbyś zapytać, czy pożyczki prywatne są bezpieczne? Zasady pobierania pożyczek od osób prywatnych są regulowane przez Kodeks Cywilny. Oprócz tego, w przypadku napotkania się na oszustów, klient może zwrócić się o pomoc do Komisji Nadzoru Finansowego.

Kwota pożyczek od osób prywatnych online

Istnieje interesująca współzależność między oprocentowaniem a wysokością kwoty pożyczek prywatnych przez Internet. Jest ona odwrotna, czyli im większa jest kwota, tym niższe oprocentowanie, i na odwrót. to inwestor prywatny. Pożyczka może wynosić od 100 до 5000 zł. Na serwisie Binixo.pl współpracujemy tylko z wiarygodnymi pożyczkodawcami, którzy oferują klientom pożyczki o umiarkowanym oprocentowaniu.

Terminy kredytowania

Prywatna pożyczka online może być maksymalnie pobrana na okres nie dłużej, niż 30 dni. Jeśli pożyczkobiorca nie zdąży spłacić na czas, termin kredytowania zostanie przedłużony.

Czas zatwierdzenia pożyczki

Każdy, kto spełnia warunki ustalone przez osobę prywatną udzielającą pożyczki prywatnej online, może otrzymać pożyczkę prywatną szybko, w ciągu 15 minut. Pożyczkobiorca musi dostarczyć takich dokumentów, jak:

  • dowód osobisty,
  • zaświadczenie o polskim obywatelstwie lub zarejestrowaniu o pobycie w Polsce
  • PESEL
  • konto bankowe.

Kolejna ważna rzecz to obecność numeru telefonu oraz dostępu do sieci w celu złożenia wniosku na rzecz pożyczkodawcy oraz wypełnienia formularza o terminie kredytowania i wysokości kwoty pożyczki.

Dlaczego warto skorzystać z Binixo.pl?

Binixo.pl to serwis internetowy współpracujący z prywatnymi inwestorami oraz służący do szybkiego wyszukiwania wygodnych pożyczek, chwilówek i kredytów. Prywatne pożyczki online są udzielane tylko przez wiarygodnych inwestorów. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu!