Potrzebuję 100
+
100 5000
Termin 5 dni
+
5 50

Pożyczkę dla rencistów

Z Binixo.pl kredyt dla rencisty staje się łatwym doświadczeniem. Średnio wysokość renty w Polsce wynosi około 1500 złotych. Natomiast najniższa renta wynosi około 600 złotych. Renciści tak naprawdę znajdują się w gorszej sytuacji, niż emeryci, ponieważ otrzymują mniej pieniędzy, czyli mają niższą zdolność kredytową. Więc, banki są mniej chętne do współpracy z rencistami, niż z emerytami, chociaż wciąż nie rezygnują z oferowania im wygodnych warunków kredytowania. Renciści mają duże szanse na zaciąganie chwilówek od firm pozabankowych, z którymi współpracuje serwis Binixo.pl. Uważamy, że wiek nie musi być przeszkodą do otrzymania wsparcia finansowego, więc pożyczka dla rencisty jest jedną z ofert, którą udostępniamy na tej stronie.

Przydatne informacje:

Jak uzyskać pożyczkę?

1

Ustaw kwotę i datę wygaśnięcia

3

Podpisanie umowy

2

Wypełnij formularz

4

Uzyskaj zgodę i zdobądź pieniądze

Dlaczego my?

Elastyczny okres amortyzacji
W przypadku nieprzewidzianych okoliczności z przyczyn niezależnych od pożyczkobiorcy, Binixo Lending oferuje każdorazowo przedłużenie sprawy o zwrot.
Jesteśmy szybcy
Pieniądze zostaną wysłane natychmiast po zatwierdzeniu. Doceniamy Twój czas, więc wszystkie transakcje są dokonywane w 100% online, dzięki czemu możesz wysłać prośbę i otrzymać pieniądze bez wychodzenia z domu.
Przejrzyste koszty
Przy całkowitym koszcie pokazanym na froncie użyj kalkulatora, aby policzyć stawki zastosowane przed podjęciem decyzji.

Opinie o nas

Zalety kredytu dla rencisty przez Internet

Kredyt dla emerytów w banku kojarzy się z podjęciem ogromnego ryzyka z powodu zaawansowanego wieku kredytobiorców. W firmie pożyczkowej renciści mają większe szanse otrzymania pieniędzy. Elastyczność jest jedną z ich cech, ponieważ zawsze ułatwiają seniorom życie, nawet to dotyczy tych, którzy uzyskują niski dochody. Dodatkową zaletą jest to, że większość firm pozabankowych nie mają ograniczeń wiekowych, udzielają pieniędzy osobom w wieku 80 lat, które nie mają szans na wzięcie pożyczki w banku.

Po co brać pożyczkę dla rencistów?

Seniorzy często potrzebują pieniędzy nie tylko na realizację własnych potrzeb lub marzeń. Zwykle pożyczają na leczenie albo pomoc rodzinie. Czasami renciści ubiegają się o dodatkową gotówkę, aby kupić wnukom jakiś prezent, obejść rodzinne uroczystości, sfinansować remont mieszkania lub pomóc dzieciom, jeśli im do czegoś brakuje.

Ustalanie kwoty pożyczki dla emerytów

Osobom w poważnym wieku zwykle udziela się niższego oprocentowania, co przyciągają rencistów. Minimalna kwota pożyczki udzielanej przez Internet może wynosić od 100 do 5000 złotych. Jeśli rencista ma złą historię kredytową, ten proces może być utrudniony, ale nadal szanse są wysokie.

Termin kredytowania

Długość okresu spłaty pożyczki dla rencistów, jak i innych kategorii pożyczkobiorców może wynosić od 15 do 30 dni. Zwykle renciści spłacają pożyczki na czas kosztem emerytury, co ułatwia firmom prywatnym podjęcie decyzji na rzecz rencistów.

Czas przetwarzania zgłoszenia

Binixo.pl to zautomatyzowany serwis, który szybko przetwarza wnioski pożyczkobiorców, w ciągu od 15 minut do 2 dni.

Zapraszamy do skorzystania z binixo.pl?

Binixo.pl jest wyszukiwarką internetową, przeznaczoną dla asystowania klientom w trakcie ubiegania się o pożyczkę, chociaż nie udzielamy pożyczek.