Potrzebuję 100
+
100 5000
Termin 5 dni
+
5 30

Pożyczki od osób prywatnych

Prywatni inwestorzy posiadający kapitał używają go do uzyskania przychodów. Z drugiej strony, pożyczkobiorcy, którzy potrzebują pilnych pieniędzy, pożyczają od osób prywatnych. Zawieraniem właśnie takich wygodnych dla obu stron umów zajmuje się serwis Binixo.pl, internetowa wyszukiwarka ofert na rynku kredytowym Polski.

Zalety pożyczek od osób prywatnych bez przedpłat

Wśród zalet wspomnianych pożyczek można wymienić następujące:

  • szybkie podjęcie decyzji (od 15 minut do 2 dni)
  • okres pożyczki do 1 miesiąca
  • brak przedpłat
  • brak przelewu weryfikacyjnego
  • niskie oprocentowanie.

Dlaczego warto brać pożyczki prywatne bez przedpłat?

Niektórzy pożyczkobiorcy są zmuszeni do zaciągania pożyczek od prywatnych inwestorów. Dlaczego podejmują taką decyzję? Przyczyna jest łatwa. Jeśli oni otrzymują odmowy na zwykłą pożyczkę w banku lub firmie pożyczkowej, muszą szukać innego źródła. W ten sposób nie ryzykują a jednocześnie zarabiają godziwy procent.

Kwota kredytowania

Kwota pożyczki prywatnej bez przedpłat udzielanych przez osoby prywatne może wahać się w przedziale od 100 до 5000 zł. Istnieje odwrotna współzależność między wysokością kwoty i oprocentowaniem. Na przykład, przy pobieraniu pożyczki w wysokości 50 tys. zł oprocentowanie teoretycznie może wynosić 13%, a przy 90 tys.zł już 10%. Ten serwis współpracuje tylko z wiarygodnymi pożyczkodawcami udzielającymi piżyczki o umiarkowanym oprocentowaniu.

Terminy kredytowania

Długość okresu kredytowania wynosi minimalnie 15 dni i maksymalnie 1 miesiąc, czyli 30 dni. Jeśli umowa kredytowa zostanie zaległa, termin zostanie przedłużony.

pożyczka 24/7

Czas przetwarzania zgłoszenia

Zatwierdzenie wnioska może trwać od 15 min do 1-2 dni. Serwis Binixo.pl jest przeznaczony do wyszukiwania najwygodniejszy ofert dla naszych klientów. Mogłeś zobaczyć w sieci takie ogłoszenia: “Udzielę pożyczki prywatnej bez przedpłat”. To są ogłoszenia prywatnych inwestorów, których mamy sporo na naszej liście. Wyszukujemy je z góry, aby nie musiałeś się martwić i tracić czas.

Dlaczego warto użyć Binixo.pl?

Binixo.pl to internetowa wyszukiwarka nie udzielająca lecz wyszukująca wygodne oferty kredytowe. Znajdziesz na tej stronie dużo uczciwych pożyczek prywatnych bez przedpłaty o korzystnych warunkach.
Cieszymy się szybkim przetwarzaniem zgłoszeń od klientów oraz wysoką przyznawalnością.