Potrzebuję 100
+
100 5000
Termin 5 dni
+
5 30

Pożyczki od prywatnych inwestorów

Czasami się zdarza ha całkiem niezwykłe sytuacje, kiedy pożyczkobiorcy nie mają możliwości zaciągnięcia chwilówki lub kredytu ani w banku, ani od firmy pozabankowej. Tak się zdarza, gdy oni mają złą historię kredytową albo niespłacone pożyczki. Pożyczkobiorcy też bywają nieuczciwi, wtedy banki oraz firmy pozabankowe muszą się przed nimi chronić.
Prywatni inwestorzy pożyczkowi, podobnie do firm pozabankowych sprawdzają bazy dłużników po to, aby chronić się przed nieuczciwymi pożyczkobiorcami. W przypadku, jeśli klient ma dużo niespłaconych pożyczek, odmawia mu tej usługi.

Zalety pożyczek od prywatnych inwestorów

W dobie Internetu pożyczki od prywatnych inwestorów staje się bardzo łatwym przedsięwzięciem. Przy udzielaniu pożyczek przez osoby prywatne posiadające własny kapitał korzystają obie strony, zarówno pożyczkobiorca, jak i inwestor. Ważną zaletą jest możliwość ustalenia bezpośredniego kontaktu stron, ponieważ mogą indywidualnie ustalić warunki współpracy, w tym oprocentowanie. Jeśli pożyczkobiorca ma problemy finansowe, potrzebując małej kwoty, może ubiegać się o niskie oprocentowanie. I to jest ważny moment, ponieważ większy zysk jest otrzymywany z pożyczki o mniejszej kwocie na odwrót.

Dlaczego warto zaciągnąć pożyczki od prywatnego inwestora

Do przyczyn, dlaczego takie pożyczki są wygodne, można odnieść najpierw szybkość przetwarzania zgłoszeń klienckich, wysoką dostępność kwotową pożyczek oraz indywidualność ustalenia oprocentowania. Wśród innych przyczyn można wymienić także:

  • szybkie podjęcie decyzji (zwykle 15 minut)
  • długość terminu kredytowania wynosi do 1 miesiąca
  • brak przelewu weryfikacyjnego
  • możliwość otrzymania niskiego oprocentowania.

Kwota pożyczki

Oprocentowanie zależy od pożyczkodawcy, terminu kredytowania oraz kwoty. Osoba decydująca o wysokość kwoty pożyczki to inwestor prywatny. Pożyczka może wahać od 100-5000 zł. Kwota i oprocentowanie przebywają w odwróconym uzależnieniu do siebie. Na tym serwisie oferujemy pożyczki tylko wiarygodnych pożyczkodawców o umiarkowanym oprocentowaniu.

Terminy kredytowania

Prywatna pożyczka od inwestora może być maksymalnie pobrana na okresu nie dluższy, niż 1 miesiąc, czyli 30 dni. Pożyczkobiorca faktycznie nie musi czekać cały miesiąc, może również spłacić całą kwotę przed 15 dniami.

Czas potwierdzenia wniosku

Pożyczka od inwestora musi być przez niego potwierdzona, co trwa od 5 minut do 2 dni. Pożyczkobiorca ze swojej strony powinien dostarczyć takich danych, jak numer dowodu osobistego, telefonu, PESELu oraz konta bankowego.

Dlaczego warto skorzystać z Binixo.pl?

Binixo.pl to serwis internetowy służacy do wyszukiwania wygodnych ofert na rynku kredytowym. Nie świadczymy usług finansowych, a zajmujemy się łączeniem zainteresowanych stron. To jest miejsce, gdzie mogą spotkać się pożyczkobiorca a prywatny inwestor. Pożyczka jest udzielana tylko przez wiarygodnych inwestorów. Gwarantujemy tylko niezawodną i skuteczną współpracę!