Potrzebuję 100
+
100 5000
Termin 5 dni
+
5 30

Pożyczki ze złym BIKiem

Kim są osoby zadłużeni? Są to często osoby, którym odmówiono pożyczek pozabankowych w banku albo nawet w firmie prywatnej z powodu złej historii kredytowej oraz potocznych zadłużeń.
BIK (Biuro Informacji Kredytowej) to baza dłużników dostarczająca informacji o historii kredytowej klientów. Negatywna historia kredytowa w BIKu to jedna z najczęstszych przeszkód przy uzyskaniu pożyczki w banku.
Jeśli interesuje cię, gdzie kredyt ze złym BIKiem można wziąć najwygodniej, to zalecany ci serwis Binixo.pl, jeden z najnowszych i uczciwych stron internetowych.

Jak uzyskać pożyczkę?

1

Ustaw kwotę i datę wygaśnięcia

3

Podpisanie umowy

2

Wypełnij formularz

4

Uzyskaj zgodę i zdobądź pieniądze

Dlaczego my?

Elastyczny okres amortyzacji
W przypadku nieprzewidzianych okoliczności z przyczyn niezależnych od pożyczkobiorcy, Binixo Lending oferuje każdorazowo przedłużenie sprawy o zwrot.
Jesteśmy szybcy
Pieniądze zostaną wysłane natychmiast po zatwierdzeniu. Doceniamy Twój czas, więc wszystkie transakcje są dokonywane w 100% online, dzięki czemu możesz wysłać prośbę i otrzymać pieniądze bez wychodzenia z domu.
Przejrzyste koszty
Przy całkowitym koszcie pokazanym na froncie użyj kalkulatora, aby policzyć stawki zastosowane przed podjęciem decyzji.

Opinie o nas

Jakie są zalety pobierania pożyczki dla zadłużonych bez BIK?

BIK zawiera informacje o wszystkich kredytobiorcach, zarówno tych, którzy płacą raty na czas, jak i posiadających mniejsze lub większe opóźnienia. Prawdopodobnie, informacja w BIKu najczęściej jest przetrzymywana do 5 lat, czyli ci, którzy mieli opóźnienia wcześniej po upłynięciu tego okresu mogą liczyć na czystą historię kredytową. Mógłbyś zapytać, gdzie dostanę kredyt ze złym BIKiem oprócz banku? Alternatywną opcją jest uzyskanie gotówki w firmie pożyczkowej. Obecnie jest tych firm bardzo dużo i warto ostrożnie wybierać wyłącznie spośród najbardziej znanych i sprawdzonych.

Dlaczego warto zasięgać kredytu ze złym BIK?

Szukając pożyczki ze złym BIKiem warto zwrócić szczególną uwagę na ofertę firm pozabankowych udzielających pożyczki przez Internet, ponieważ jest to najszybsza droga.

Ustalanie kwoty kredytu dla zadłużonych bez BIKu

Na serwisie Binixo mnóstwo ofert dla osób zadłużonych, jednak pamiętaj, że minimalnie kwota kredytu wynosi 100 zł, a maksymalnie sięga 5 000 zł.

Termin spłaty

Udzielamy chwilówek na okres do 1 miesiąca. Jeśli pożyczkobiorca jest w stanie wypłacić zadłużonej kwoty w ciągu tego terminu, będzie zobowiązany do dodatkowych opłat.

pożyczka 24/7

Czas zatwierdzenia

Ważna rzecz przy ubieganiu się o pożyczkę to obecność numeru telefonu oraz dostępu do sieci w celu złożenia wniosku na rzecz pożyczkodawcy oraz wypełnienia formularza o terminie kredytowania i wysokości kwoty pożyczki. Czas akceptacji wniosku klienckiego może trwać od kilkunastu minut do maksymalnie kilku dni.

Binixo.pl

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym serwisem!