Potrzebuję 100
+
100 5000
Termin 5 dni
+
5 30

Prywatne pożyczki od ręki

Wiadomo, że banki mają wysokie wymagania do klientów i nie wszyscy dostają możliwości zaciągnięcia gotówki, szczególnie w przypadku kilku jednoczesnych zadłużeń. Bank zawsze sprawdza informacje w BIKu i odmawia pożyczki klientom, którzy nie przestrzegali “prawa kredytowego”. Uzyskując pożyczkę za pośrednictwem Binixo.pl, nie musisz dokonywać wizyty w firmę, ani nawiązywać kontakt z pracownikiem. Trzeba tylko wypełnić wniosek o pożyczkę na stronie firmy pożyczkowej, wprowadzając swoje dane osobowe, przelać drobną opłatę w celu weryfikacji i czekać na kontakt telefoniczny od firmy pożyczkowej.

Zalety

Prywatne pożyczki od ręki mają wiele zalet, do których można zaliczyć następujące:

  • szybkie złożenie bezpłatnego wniosku przez Internet, telefonicznie lub w oddziale firmy prywatnej,
  • przyznawalność wszystkich form dochodów,
  • brak dostarczania zaświadczeń o zarobkach.

Dlaczego warto skorzystać z tej usługi

Są pożyczkodawcy, którzy udzielają prywatnych pożyczek wyjątkowo osobom mającym zasiłki, renty, emerytury i inne źródła dochodu, ale są też tacy, którzy udzielają pożyczki prywatnej od ręki tym, którzy nie mają stałej pracy.

Termin kredytowania

Termin kredytowania wynosi minimalnie 15, a maksymalnie 30 dni. Jeśli nie jesteś w stanie dokonać spłaty w terminie, będziesz musiał on wnioskować o przedłużenie terminu kredytowania.

Czas przetwarzania zgłoszenia

Pożyczka od ręki może być udzielona nawet w ciągu 15 minut, ale czasami pożyczkodawca chce sprawdzić dodatkowe informacje, co zajmie do 2 dni. W przypadku pożyczki od ręki, od klientów nie jest wymagane zaświadczenie o zarobkach, jednak weryfikacja w bazach BIK i innych bazach w celu sprawdzenia historii kredytowej wciąż jest niezbędną procedurą.

Gdzie zaciągniesz wygodniej pożyczki?

Mogłeś zobaczyć w sieci ogłoszenia o treści “pożyczę prywatnie od ręki”. Są to ogłoszenia prywatnych inwestorów, których oferty zbieramy też na tym serwisie w celu szybkiego wyszukiwania najwygodniejszych warunków kredytowania. Współpracujemy zarówno z inwestorami, jak i firmami pożyczkowymi, które udzielają pożyczki prywatnej od ręki i inne rodzaje pożyczek. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszym serwisem. Gwarantujemy tylko niezawodną i skuteczną współpracę!