Potrzebuję 100
+
100 5000
Termin 5 dni
+
5 50

Prywatne pożyczki od ręki

Wiadomo, że banki mają wysokie wymagania do klientów i nie wszyscy dostają możliwości zaciągnięcia gotówki, szczególnie w przypadku kilku jednoczesnych zadłużeń. Bank zawsze sprawdza informacje w BIKu i odmawia pożyczki klientom, którzy nie przestrzegali “prawa kredytowego”. Uzyskując pożyczkę za pośrednictwem Binixo.pl, nie musisz dokonywać wizyty w firmę, ani nawiązywać kontakt z pracownikiem. Trzeba tylko wypełnić wniosek o pożyczkę na stronie firmy pożyczkowej, wprowadzając swoje dane osobowe, przelać drobną opłatę w celu weryfikacji i czekać na kontakt telefoniczny od firmy pożyczkowej.

Jak uzyskać pożyczkę?

1

Ustaw kwotę i datę wygaśnięcia

3

Podpisanie umowy

2

Wypełnij formularz

4

Uzyskaj zgodę i zdobądź pieniądze

Dlaczego my?

Elastyczny okres amortyzacji
W przypadku nieprzewidzianych okoliczności z przyczyn niezależnych od pożyczkobiorcy, Binixo Lending oferuje każdorazowo przedłużenie sprawy o zwrot.
Jesteśmy szybcy
Pieniądze zostaną wysłane natychmiast po zatwierdzeniu. Doceniamy Twój czas, więc wszystkie transakcje są dokonywane w 100% online, dzięki czemu możesz wysłać prośbę i otrzymać pieniądze bez wychodzenia z domu.
Przejrzyste koszty
Przy całkowitym koszcie pokazanym na froncie użyj kalkulatora, aby policzyć stawki zastosowane przed podjęciem decyzji.

Opinie o nas

Zalety

Prywatne pożyczki od ręki mają wiele zalet, do których można zaliczyć następujące:

  • szybkie złożenie bezpłatnego wniosku przez Internet, telefonicznie lub w oddziale firmy prywatnej,
  • przyznawalność wszystkich form dochodów,
  • brak dostarczania zaświadczeń o zarobkach.

Dlaczego warto skorzystać z tej usługi

Są pożyczkodawcy, którzy udzielają prywatnych pożyczek wyjątkowo osobom mającym zasiłki, renty, emerytury i inne źródła dochodu, ale są też tacy, którzy udzielają pożyczki prywatnej od ręki tym, którzy nie mają stałej pracy. Firmy pozabankowe są bardzo lojalne do klientów, nie wymagając dodatkowych dokumentów oprócz dowodu, konta bankowego, PESELu oraz numeru telefonu.

Termin kredytowania

Na Binixo.pl możesz zaciągnąć pożyczkę od ręki prywatnie o każdej porze dnia i nocy 7 dni w tygodniu, a nawet w weekendy i święta. Termin kredytowania wynosi minimalnie 15, a maksymalnie 30 dni. Jeśli nie jesteś w stanie dokonać spłaty w terminie, będziesz musiał on wnioskować o przedłużenie terminu kredytowania.

Czas przetwarzania zgłoszenia

Pożyczka od ręki może być udzielona nawet w ciągu 15 minut, ale czasami pożyczkodawca chce sprawdzić dodatkowe informacje, co zajmie do 2 dni. W przypadku pożyczki od ręki, od klientów nie jest wymagane zaświadczenie o zarobkach, jednak weryfikacja w bazach BIK i innych bazach w celu sprawdzenia historii kredytowej wciąż jest niezbędną procedurą.

Gdzie zaciągniesz wygodniej pożyczki?

Mogłeś zobaczyć w sieci ogłoszenia o treści “pożyczę prywatnie od ręki”. Są to ogłoszenia prywatnych inwestorów, których oferty zbieramy też na tym serwisie w celu szybkiego wyszukiwania najwygodniejszych warunków kredytowania. Współpracujemy zarówno z inwestorami, jak i firmami pożyczkowymi, które udzielają pożyczki prywatnej od ręki i inne rodzaje pożyczek. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszym serwisem. Gwarantujemy tylko niezawodną i skuteczną współpracę!