Potrzebuję 100
+
100 5000
Termin 5 dni
+
5 50

Tanie pożyczki pozabankowe

Może się zdarzyć, że z jakiegoś powodu nie dostałeś potrzebnej pożyczki lub kredytu w banku. W tym przypadku dzisiejsze informacje mogą być dla ciebie przydatne. Pożyczyć tanio poza bankiem jest możliwe przy ubieganiu się o kredyt lub pożyczkę w firmy trzeciej.
Tanie pożyczki pozabankowe to pożyczki o wysokości do 5000 zł, udzielane przez firmę pozabankową. Dziś, biorąc pod uwagę dużą konkurencję, wiele firm polskich udzielają pożyczek pozabankowych starając się przyciągnąć klienta różnymi sposobami. Najbardziej powszechny sposób to najniższe oprocentowanie.

Jak uzyskać pożyczkę?

1

Ustaw kwotę i datę wygaśnięcia

3

Podpisanie umowy

2

Wypełnij formularz

4

Uzyskaj zgodę i zdobądź pieniądze

Dlaczego my?

Elastyczny okres amortyzacji
W przypadku nieprzewidzianych okoliczności z przyczyn niezależnych od pożyczkobiorcy, Binixo Lending oferuje każdorazowo przedłużenie sprawy o zwrot.
Jesteśmy szybcy
Pieniądze zostaną wysłane natychmiast po zatwierdzeniu. Doceniamy Twój czas, więc wszystkie transakcje są dokonywane w 100% online, dzięki czemu możesz wysłać prośbę i otrzymać pieniądze bez wychodzenia z domu.
Przejrzyste koszty
Przy całkowitym koszcie pokazanym na froncie użyj kalkulatora, aby policzyć stawki zastosowane przed podjęciem decyzji.

Opinie o nas

Lista miast

Zalety tanich kredytów pozabankowych

Najważniejsza zaleta przy udzielaniu kredytów to dostępność. Serwisy przetwarzające zgłoszenia klientów pracują 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, co nie jest możliwe w przypadku banków. Pozwala to na uzyskanie dodatkowej gotówki o każdej porze dnia i nocy.

Przyczyny dla ubiegania się o pożyczkę pozabankową

Tani kredyt pozabankowy to czasem deska ratunku dla obywateli, którzy potrzebują znaleźć najkorzystniejszą ofertę wtedy, gdy nie ma możliwości zasięgnąć kredytu w banku z powodu niespełnienia jakichkolwiek wymagań przez klienta. Zasięganie pożyczki przez Internet również skutkuje szybkością, dlatego że zazwyczaj nie ma czasu sprawdzać warunki kredytowania każdego banku.

Maksymalna kwota

Minimalna kwota wynosi 100 zł, zaś maksymalnie firmy pozabankowe udzielają do 5000 zł. Procent zależy zarówno od firmy, jak i osoby pożyczającej, to jest, jej zdolności kredytowej. Średnie oprocentowanie stanowi 23%.

Terminy kredytowania

Długość okresu kredytowania dla taniego kredytu pozabankowego wynosi do jednego miesiąca maksymalnie. Poszczególne firmy mają różne wymagania dotyczące wieku pożyczkobiorcy (na przykład, od 25 ukończonych lat), posiadanie stałego źródła dochodu oraz brak negatywnej historii kredytowej.

Czas trwania zatwierdzenia

Zatwierdzenie kredytu trwa od 15 minut do 1-2 dni. W ciągu tego okresu serwis wyszukiwarka sprawdza informacje o kliencie oraz poszukuje najbardziej odpowiednie firmy pozabankowe.

Dlaczego binixo.pl?

Binixo.pl to wygodna wyszukiwarka zajmująca się przetwarzaniem zgłoszeń od klientów potrzebujących najtańszych pożyczek pozabankowych. Zalety tego serwisu są następujące:

  • wysoka akceptowalność wniosków pożyczkowych
  • krótki czas oczekiwania na decyzję
  • minimum formalności

Binixo.pl pomoże Ci znaleźć odpowiednią firmę w maksymalnie krótki czas.