Potrzebuję 100
+
100 5000
Termin 5 dni
+
5 30

Uczciwe pożyczki prywatne

Chociaż w polskim prawie nie ma terminu “pożyczka prywatna”, ale pod tym wyrażeniem rozumiana jest usługą świadczoną przez stronę trzecią polegająca na przelewie kwoty pieniężnej osobie pożyczającej. Przy tym musi być podpisana umowa cywilno-prawna.
Uczciwa pożyczka prywatna jest pewnego rodzaju pożyczką prywatną od uczciwych ludzi dysponujących kwotę, której pożyczkobiorca chce pożyczyć.

Oprócz banków i firm pozabankowych, pożyczaniem pieniędzy zajmują się osoby prywatne. Są to najczęściej właściciele firm handlowe i wielcy producenci posiadający własny kapitał. Szybka pożyczka prywatna online to łatwy sposób do otrzymania ogromnych zysków przez inwestora z jednej strony i szybka pomoc przez pożyczkobiorcę z drugiej. Pożyczka prywatna jest udzielana osobiście przez inwestora, czyli gotówka jest udzielana bezpośrednio oraz umowa jest podpisywana.

Zalety prywatnych pożyczek

Następujące są najważniejsze zalety prywatnych pożyczek:

  • dostępność. Kiedy bierzesz kredyt w banku, musisz być zweryfikowany oraz zdolność kredytowa jest obowiązkowym warunkiem przy udzieleniu kredytu
  • indywidualna wartość oprocentowania. W przypadku zawierania umowy z uczciwymi prywatnymi pożyczkodawcami możesz omówić pożądaną oprocentowanie, ustalając ją z partnerem transakcji. Oczywiście, pożyczkodawca również z tej umowy chce coś zarobić, ale oprocentowanie nigdy nie sięga 100%. Oprocentowanie wynosi tyle, ile pożyczkobiorca jest zdolny zapłacić
  • nieograniczona dostępność kwotowa. Ta zaleta przemawia na korzyść uczciwych pożyczek prywatnych jest ich – teoretycznie można wypożyczyć od 100 złotych do nawet 100 tysięcy złotych.

Dlaczego warto brać pożyczki prywatne?

Uczciwe pożyczki od osób prywatnych to łatwy sposób na załatwianie pilnych spraw finansowych. Niestety, zawsze istnieje ryzyko trafić na oszusta oferującego niskie oprocentowanie za opłaty wstępne, weryfikacyjne. Aby nie stać się ofiarą przestępstwa, trzeba szczegółowo badać oferty każdej firmy trzeciej. Musisz także uczciwie udzielać informacji o własnej osobie, żeby zdobyć zaufanie osoby pożyczającej. Warto również korzystać z zalet udzielenia pomocy finansowej przez Internet, ponieważ można znaleźć odpowiednią firmę znacznie szybciej, niż sprawdzając warunki kredytowania poszczególnych banków.

Kwota kredytowania

Kwota uczciwych pożyczek prywatnych udzielanych przez firmy trzecie znajduje się w przedziale 100-5000 zł. Procent uzależniony od firmy oraz okresu pożyczki prywatnej i kwoty.

Terminy kredytowania

Długość okresu kredytowania uczciwych pożyczek prywatnych bez przedpłaty wynosi do jednego miesiąca maksymalnie. Zatwierdzenie kredytu może trwać od 15 minut do 1-2 dni.

Dlaczego warto użyć binixo.pl?

Binixo.pl jest internetową wyszukiwarką przetwarzającą zgłoszenia od klientów zainteresowanych usługami kredytowymi świadczonymi firmami trzecimi. Niniejsza strona nie świadczy żadnych usług finansowych, a zajmuje się łączeniem zainteresowanych stron. Binixo.pl pomoże Ci znaleźć odpowiednią firmę oraz podjąć najbardziej mądrą decyzję w ciągu krótkiego czasu bez uderzenia po kieszeni.